Lalique L'Insoumis Ma Force - siła męskiego instynktu

<
Gallery image
>
Lalique L'Insoumis Ma Force 1
<
Lalique L'Insoumis Ma Force 1Lalique L'Insoumis Ma Force 2
 
>
 
 

Mężczyzna Lalique jest gotowy ukazać kolejne oblicze swojej osobowości. Woda toaletowa L'Insoumis Ma Force wyraża siłę instynktu. Filozofia życia, sztuka kierowania się swoją intuicją – jak nieomylnym kompasem – po to, by zamieniać swoje pragnienia w rzeczywiste zamiary. Marka Lalique skupia uwagę na pełnej pasji sile niezależnego mężczyzny, który z zaangażowaniem dąży do urzeczywistniania swoich marzeń i pragnie ofiarować światu swoją unikatową wizję.


L'Insoumis Ma Force - zapach dla nieustraszonego mężczyzny


Nieujarzmione wiry

Ornament na bokach nowego flakonu to graficzna interpretacja klasycznego motywu Tourbillons z oryginalnego dzieła artysty René Lalique’a. Wyrzeźbiony pierwotnie w 1926 roku, ornament Tourbillons wyraża impulsywny temperament.
Ascetyczny flakon kontrastuje z tym dynamicznym ozdobnym akcentem. Jego powierzchnię zdobi matowa faktura, przywodzącą na myśl świeżą aurę L'Insoumis Ma Force. Dzięki opalizującemu flakonowi, który wyraża współczesne połączenie miejskiego środowiska z naturą, płyn zapachu wydaje się delikatnie szarozielony. Srebrny korek, ozdobiony poziomowymi rowkami z nowym chromowanym wykończeniem, zawiera znak rozpoznawczy marki – Hirondelles, i stanowi wyrafinowane wykończenie flakonu.


Nowa kompozycja zapachowa - świeża i ekscytująca

Zapach szóstego zmysłu.

Woda Toaletowa L'Insoumis Ma Force nadaje aromatycznemu paprociowemu zapachowi świeży impet. Eliksir zaczerpnięty z natury ponownie łączy człowieka z jego instynktem. Zapach na początku jawi się owocowy. Potem cytryna i aromatyczne nuty przenikają się z pikantną egzotyką kardamonu. Nuty serca zaaranżowano wokół ekstraktu z lawendy, najważniejszej esencji szlachetnych męskich zapachów. Liść fiołka i rozmaryn łączą się w delikatnej harmonii z zieloną kamforą.

Zmysłowość pochodzi z urzekającego połączenia drewna i ambry.

Dynamiczna i wielowymiarowa aura.

Nuty głowy:
Cytryna
Kardamon
Zielone jabłko

Nuty serca:
Lawenda
Rozmaryn
Liść fiołka

Nuty głębi:
Drewno kaszmirowe
Nuty drzewno-ambrowe

"Chciałem na nowo zinterpretować L’Insoumis, aby uzyskać jego świeższą, zieloną i aromatyczną wersję z nowoczesną i ekscytującą drzewną bazą. Dlatego stworzyłem esencję, która kipi orzeźwiającą świeżością, kontrastującą z męskim charakterem elektryzującego drzewno-ambrowego akordu" – mówi Fabrice Pellegrin, Kreator Zapachu.


Cena:
Woda toaletowa 100 ml / 429 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności