Le Male Jean Paul Gaultier w świątecznej kuli śnieżnej

Świąteczne wydanie wielkiego klasyka - Le Male w świątecznej kuli śnieżnej!

Nie od dziś Jean Paul Gaultier szokuje, uwielbia bawić się formą i opakowaniem, dlatego w 2017 roku jego klasyczny zapach męski Le Male zamknięty został w kuli ze śniegiem, najpopularniejszym i najbardziej lubianym gadżetem świątecznym.


Zapach

Jean Paul Gaultier składa hołd symbolicznej postaci marynarza, który od zawsze był dla niego źródłem inspiracji. Le Male - jednocześnie męski i pociągający, to zapach oferujący nonkonformistyczną wizję męskości. Zapach o bardzo współczesnej aurze, wzbudzający pewność siebie. Lawenda – skojarzenie z uczuciem komfortu i świeżością mydła do golenia – uszlachetniona dodatkiem zmysłowej wanilii.


Chcesz być wyjatkowy...

Woda toaletowa, która wymyka się przyjętym zasadom. Łączy w sobie klasykę i zuchwałość, świeżość i delikatność, siłę i zmysłowość.

Nuta głowy: mięta
Nuta serca: lawenda
Nuta bazy: wanilia


Cena:
Woda toaletowa w świątecznym wydaniu, 125 ml / 349 PLNZdjęcie i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 21-11-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności