L'Envol de Cartier Eau de Toilette - męska, świeża i zarazem orientalna

<
Gallery image
>
L'Envol de Cartier Eau de Toilette 1
<
L'Envol de Cartier Eau de Toilette 1L'Envol de Cartier Eau de Toilette 2L'Envol de Cartier Eau de Toilette 3L'Envol de Cartier Eau de Toilette 4L'Envol de Cartier Eau de Toilette 5L'Envol de Cartier Eau de Toilette 6
 
>
 
 

Cartier jest jednym z niewielu Domów Perfumeryjnych z własnym kreatorem perfum. W 2005 roku marka z dumą powitała Mathilde Laurent. Bezbłędna sygnatura jej zapachów pozostaje w całkowitej symbiozie z duchem marki. Z każdą kreacją, od Les Heures de Parfum i L’Envol de Cartier do La Panthère i Baiser Volé, Mathilde Laurent tka olfaktywną nić łączącą wszystkie zapachy Cartier. To relacja elegancka i wymagająca, która dedykuje Wysokiemu Rzemiosłu Perfumeryjnemu Cartier wyróżniającą się, autentyczną i głęboko biżuteryjną sygnaturę. Jej umysł - wolny, zainspirowany, rygorystyczny i ikonoklastyczny, zestawia zapachy z biżuterią, a swoją wyobraźnię z Esencją Domu. Tworzy odkrywcze połączenia materii połączonych niewidzialnymi osadzeniami, zestawia zapachy z biżuterią. Jej duch podąża w ślad za motywem przewodnim Must de Cartier (1981), wybujałym, ekstremalnym zapachem zielono orientalnym - genezą zapachów Cartier. Ikona swojej epoki, symbolizuje historię Cartier: legendę, ekstrawagancję, tradycję, rzemiosło i nowoczesność - jednym słowem - pasję.


Mathilde Laurent pisze nowe rozdziały tej historii pełnej pasji. Kompleksowe harmonie, takie jak intensywna, królewska, czysta lilia w Baiser Volé, oryginalne akordy "czystej krwi" w L’Heure Fougueuse IV, i ekstrakty syntetycznych molekuł znajdujących się w wanilinie, w L’Heure Perdue XI.


Kreatywny proces Mathilde Laurent: wzniecić emocje i wyzwolić eksplozję wrażeń...

Chemia czy alchemia, rezultat jest układem harmonijnym. Wszystko zaczyna się od idei, pragnienia wyzwolenia emocji, wstrząśnienia zmysłów.
Mathilde Laurent dąży do prostego ideału: wybiera materie według sensorycznych wstrząsów, które wywołują.


Co przyspiesza bicie serca? Co skłania mężczyznę do deklaracji miłości? Oczywiście pieprz, który dodaje pikanterii Déclaration d’un Soir.
Jak można wyrazić animalistyczną stronę kobiety? Wykorzystując zwierzęcość kwiatu, gardenii pokrytej niusansami szyprowymi i aksamitnymi... Legendę piżma i najbardziej pachnącego dzikiego kota, które łączą siły w La Panthère.
L’Envol de Cartier Eau de Toilette for Men, ostatnia kreacja, podąża w ślad za Eau de Parfum. Z tą nową inkarnacją Mathilde Laurent wspomaga tych, którzy odnajdują własne skrzydła, codziennie od nowa. Niech duch wzleci, wysyłając duszę wysoko ponad chmury.


L'Envol de Cartier Eau de Toilette - świeży i orientalny

Odkryć siebie na nowo. Kreatywnym i pewnym siebie, wzbić się ponad własne możliwości. Wzlot napędzany świetlistym odczuciem, uniesieniem ducha i duszy, czystej i żywej. Tak Mathilde Laurent wyobraziła sobie wodę toaletową dla mężczyzn L'Envol de Cartier.


Akcelerator cząstek aktywowany cytrusowymi nutami; uwalniający obłok rewitalizującej energii. Bariery znikają, działa magnetyzm emanujący z nieważkiego płynu najonizowanego świeżością o spektakularnej mocy.

Woda toaletowa L'Envol de Cartier przeczy prawom grawitacji, uwalnia od ciężkości. Zawrotne poczucie wznoszenia się jest natychmiastowe, napędzają je soki drzewa Gwajakowego. Efekt jest niemal eteryczny, rozświetlony nutami miodu pitnego o ochronnych właściwościach, na obraz boskiej ambrozji.

Afirmujący życie duch wody toaletowej L'Envol de Cartier zamknięty w smukłym szklanym flakonie. Wierny stylistycznemu i kreatywnemu dziedzictwu Cartier, motyw "guilloché" symbolizuje zwycięskie trasy lotnika Santos‘a-Dumont‘a, legendy Cartier. Tak jak on, woda toaletowa L'Envol de Cartier budzi wolność, która drzemie w każdym z nas.


Ceny:
Woda toaletowa 50 ml / 329 PLN
Woda toaletowa 80 ml / 439 PLN


Zdjęcia i stylizacja (trzy pierwsze zdjęcia): Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-10-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto