Mercedes-Benz Club Black - nowy męski zapach

<
Gallery image
>
Mercedes Benz Club Black 1
<
Mercedes Benz Club Black 1Mercedes Benz Club Black 2
 
>
 
 


Zapach Mercedes-Benz Club Black to kompozycja o oryginalnych i współczesnych atrybutach z orientalnymi akcentami. Jest luksusową wersją poprzednich zapachów, zawierająca szlachetne i wyrafinowane nuty dla osób poszukujących w zapachu intensywnej aury i wyrazistej osobowości.


Black – nowa woda toaletowa dla mężczyzn. Powietrze jest ciepłe. Zachodzi słońce. Melancholijnie usposobiony, lecz zdeterminowany - nasz mężczyzna jest gotowy spędzić obiecujący wieczór. Zapach spowija go łakomą i atrakcyjną aurą, która nie zniknie aż do rana.

W ślad za udanym lansowaniem linii przeznaczonej dla młodego pokolenia, Mercedes-Benz Parfums wprowadza zapach Mercedes-Benz Club [Black] - kompozycję o oryginalnych i współczesnych atrybutach z orientalnymi akcentami.
Edycja Black to luksusowa wersja poprzednich zapachów, zawierająca szlachetne i wyrafinowane nuty dla osób poszukujących w zapachu intensywnej aury i wyrazistej osobowości. Symbol męskości.


Zapach drzewno-ambrowy

Intensywny zapach o nieodpartej i uzależniającej aurze.

Nuty głowy
Perliste i lśniące nuty bergamotki – świeży i musujący początek kompozycji.

Nuty serca
Ciepłe serce podkreśla piękna, znamienna woń jaśminu ocieplonego kadzidłem.

Nuty głębi
Zaskakującą bazę zapachu określa kompozycja cennych i rzadkich składników, takich jak: ambrox, benzoina, złociste drewna i wanilia.


Ceny:

Woda toaletowa 50 ml / 274 zł
Woda toaletowa 100 ml / 357 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 31-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności