Mercedes-Benz Select - nowy zapach dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Mercedes-Benz Select - nowy zapach męski 1
<
Mercedes-Benz Select - nowy zapach męski 1Mercedes-Benz Select - nowy zapach męski 2Mercedes-Benz Select - nowy zapach męski 3Mercedes-Benz Select - nowy zapach męski 4Mercedes-Benz Select - nowy zapach męski 5
 
>
 
 

Nowy klasyk idealnie wpisuje się w męski świat marki Mercedes-Benz. Mistrz perfumiarstwa Olivier Cresp stworzył ten promienny zapach jako świeżą kompozycję składników lekkich i trwałych. Na początku otwierają się nuty owocowe - bergamotki i czarnej porzeczki wywołujące wrażenie chłodu. Kontrastujące nuty serca bazują na akordzie aromatycznym.


Któż nie zna marki Mercedes-Benz? Ale... kto zna ją dobrze?

Marka tak bogata i wyrazista, że potrzeba trochę czasu, aby pojąć jej tożsamość i zrozumieć wszystkie jej wartości… Wyjątkowe osiągi i dynamika – oczywiście! Lecz także nowoczesność i energia. Uwodzicielska moc i pasja, a także czystość i emocje. A to zaledwie kilka z nich. Nowy zapach Mercedes-Benz Parfums już stał się filarem marki, gdyż uosabia wszystkie najważniejsze elementy świata Mercedes-Benz i zawiera jednocześnie szlachetne kody selektywnego perfumiarstwa. Mercedes-Benz Select to zdecydowanie elegancki zapach posiadający ponadczasowy wymiar. Obietnica pomyślnej przyszłości!


Design

Design flakonu jest elegancki i wyrazisty. Flakon wydaje się kwadratowy, lecz w bardzo innowacyjny sposób: połączono w nim czyste i proste linie ze zmysłowymi krągłościami. Podstawę wykonano z masywnego przeźroczystego szkła. Bryła ma zaokrąglone krawędzie. Wierzchołek i korek są nieco przechylone i wyglądają bardzo solidnie i męsko.

Opakowanie zewnętrzne ma elegancką kolorystykę: połączenie czerni i ciemnej szarości. Na górze przedniej ścianki widnieje znany na całym świecie charakterystyczny znak 3-ramiennej gwiazdy Mercedes-Benz, którą wytłoczono w srebrnym kolorze na lśniącym czarnym kwadracie. Na dole na matowym ciemnoszarym tle widnieje wypisana srebrnymi literami nazwa zapachu.


Zapach

Nowy klasyk idealnie wpisuje się w męski świat marki Mercedes-Benz. Francuski mistrz perfumiarstwa Olivier Cresp stworzył ten promienny zapach jako świeżą kompozycję składników lekkich i trwałych. Na początku otwierają się nuty owocowe - kompozycja bergamotki i czarnej porzeczki wywołuje wrażenie chłodu. Kontrastujące nuty serca bazują na akordzie aromatycznym, który uwydatniony został miętą pieprzową i akcentami jabłka. Zapach objawia się ostatecznie w nutach ambroksu, piżma i paczuli, które zapewniają mu trwały charakter.


Kampania reklamowa

Mężczyzna, który sięga po Mercedes-Benz Select to zwycięzca. Znakomicie się czuje w luksusowym otoczeniu. Jest doświadczonym człowiekiem sukcesu. Obdarzony charyzmą jest atrakcyjny w swobodny, niewymuszony sposób. Będąc sobą, przyciąga uwagę otaczających go kobiet. Nie musi nazbyt się starać, jego naturalnie uwodzicielski sposób bycia sprawia, że urok działa. Owa aura to jego największy atut, a autentyczny czar to jego atrybut.
Nic dziwnego zatem, że urzeka kobietę, pełną uwodzicielskiego uroku i zdecydowaną!


Ceny:
Woda toaletowa 50 ml / 265 zł
Woda toaletowa 100 ml / 355 zł                                            

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas.


Zdjęcie główne, kompozycyjne: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 23-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności