Mercedes-Benz SIGN Your Attitude - nowy zapach dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 1
<
Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 1Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 2Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 3Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 4Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 5Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 6Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 7Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 8Mercedes-Benz SIGN Your Attitude 9
 
>
 
 

Rok temu Mercedes-Benz wprowadził na rynek intensywny, nieoczywisty zapach dla mężczyzn: SIGN. Dzisiaj zaczyna się nowy rozdział tej niezwykłej historii. SIGN Your Attitude, nowa interpretacja najlepiej sprzedającego się zapachu, który na długo nie pozwala zapomnieć o noszącym go mężczyźnie.


Charakterystyczny mężczyzna SIGN teraz odkrywa unikalne aspekty swojej osobowości z zapachem SIGN Your Attitude. To mężczyzna sukcesu, któremu wszystko przychodzi z łatwością, jest odważny, spełniony, fascynujący. Jest inspiracją. Wie, że szczęście trzeba łapać, a chwile są ulotne. Przekracza granice: sposób, w jaki działa, sposób, w jaki idzie przez życie, sposób, w jaki nosi swój zapach, mówią same za siebie.

Twórcą zapachu jest Fabrice Pellegrin. Kompozycja otwiera się świeżą i porywającą mieszanką bergamotki, mandarynki i imbiru, którą uspokajają nuty lawendy i cyprysu, doprawione cynamonem i gałką muszkatołową. Całość pięknie podkreśla akord ambry. Rezultatem jest głęboki i intensywny zapach, który uosabia nowoczesność, a przede wszystkim niespożytą męską energię.


Główne nuty:

Nuty głowy:
- bergamotka
- mandarynka
- imbir
Nuty serca:
- lawenda
- cyprys
- cynamon
- gałka muszkatołowa
Nuta bazy:
- ambra


Flakon

Mercedes-Benz postanowił zamknąć tę kompozycję w nowoczesnym flakonie w intensywnych odcieniach szarości, zwieńczonym kultową trójramienną gwiazdą. Znakiem symbolizującym dążenie do doskonałości.


Ceny:

Woda toaletowa 50 ml / 320 zł
Woda toaletowa 100 ml / 416 zł

Zapach dostępny jest w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-08-2022

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES