Michael Kors Extreme Speed - nowy zapach dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Michael Kors Extreme Speed 1
<
Michael Kors Extreme Speed 1Michael Kors Extreme Speed 2Michael Kors Extreme Speed 3
 
>
 
 

Michael Kors przedstawia swój najnowszy, emocjonujący męski zapach - Michael Kors Extreme Speed - zaprojektowany z myślą o eleganckich mężczyznach, którzy prowadzą stylowy tryb życia i emanują dynamiczną energią.


Kolendra i inne przyprawy przeplatają się z nutami drzewnymi i klasyczną paczulą, nadając kompozycji męski charakter w nowoczesnym i dynamicznym wydaniu.
Michael Kors Extreme Speed otwiera orzeźwiający kardamon, elegancki cyprys i pobudzająca dawka aromatycznej szałwii. Serce zapachu zajmuje cynamon, a palisander fioletowy zapewnia gładki, drzewny akcent.

W tle tercet trzech wariantów drewna cedrowego rywalizuje między sobą o największe wrażenie wyrafinowanej męskości i współpracuje ukazując różne oblicza drewna, przypraw i ciepłej głębi. Paczula nadaje kompozycji enigmatycznej tajemniczości, a żywiczny balsam tolutański - mroczną nutkę uwodzicielskości.

Flakon w głębokim odcieniu turkusu przywodzi na myśl dreszczyk emocji, jaki wzbudza prędkość oraz orzeźwiającą moc wody.


Ceny:

30 ml / 229 zł
50 ml / 339 zł
100 ml / 439 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-06-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności