Miraculum Men Collection - kolekcja zapachów dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Miraculum Men Collection 1
<
Miraculum Men Collection 1Miraculum Men Collection 2Miraculum Men Collection 3Miraculum Men Collection 4Miraculum Men Collection 5
 
>
 
 

Różne nastroje, różne okazje, różne zapachy… Przedstawiamy kolekcję inspirowaną magią barw i nastrojów, skierowaną dla mężczyzn, którzy szukają wyjątkowych, ponadczasowych kompozycji z nutą nowoczesności. Miraculum Collection to nowa seria perfumeryjna, kryjąca wiele obliczy, pozwalająca na kolorystyczne odzwierciedlenie aktualnego stanu ducha, stanowi przysłowiową „kropkę nad i”, otulając skórę niczym najlepiej dobrany strój.

W kolekcji znajdują się cztery wody toaletowe

Woda Toaletowa Black

Woda toaletowa Miraculum Men Collection Black to inspirująca kompozycja orzeźwiającej mięty oraz pulsującej zmysłowością lawendy. Mieszankę doprawiono pełnymi wyrafinowania akordami cynamonu, kwiatu pomarańczy oraz kminku, które dodają zapachowi wyrazistości. Oryginalność kompozycji podkreślają wanilia, bób tonka i drzewo sandałowe. Zapach zamknięto w klasycznym, prostym flakonie. Miraculum Men Collection Black to trwały, intensywny zapach idealny dla mężczyzn, pragnących podkreślić swoją indywidualność. 

Kategoria zapachu: orientalno-drzewna

Nuta głowy: mięta, lawenda, bergamotka
Nuta serca: cynamon, kminek i kwiat pomarańczy
Nuta bazy: wanilia, bób tonka, drzewo sandałowe.

Cena: 29 PLN / 100 ml


Woda Toaletowa Green

Woda Toaletowa Green to wyrazisty zapach z rodziny kwiatowo – korzennej, który otwiera się świeżym akcentem frezji i liczi, by po chwili wybrzmieć delikatnymi nutami magnolii i kwiatu jaśminu. W nucie głębi wody można odnaleźć aromaty ambry, otoczone białym piżmem. Całość doprawiona została pieprzem i rozgrzewającym imbirem. Woda Toaletowa Green jest idealna dla mężczyzn aktywnych, których charakteryzuje spontaniczność, silna osobowość i nieodparty urok osobisty.

Kategoria zapachu: kwiatowo-korzenna

Cena: 29 PLN / 100 ml


Woda Toaletowa Ocean Blue

Woda Toaletowa Ocean Blue z serii Miraculum Men Collection to energetyczny zapach łączący w sobie korzenne nuty imbiru i jałowca z odrobiną orzeźwiającej pomarańczy i bergamotki. Niebanalna mieszanka doprawiona została wodnymi akordami oraz ciepłymi nutami drzewa cedrowego. Całość wzmacnia trawa wetiwer, oraz delikatne akcenty białego piżma. Symbolizuje mężczyznę idącego pod prąd, pełnego charyzmy, lubiącego trudne wyzwania.

Kategoria zapachu: drzewna

Cena: 29 PLN / 100 ml


Woda Toaletowa Strong Red

Woda toaletowa Strong Red to wyrafinowany i wyrazisty zapach z rodziny drzewnej. Aromatyczna kompozycja, w której dominuje świeża nuta fioletowych kwiatów wodnych dodaje energii i pobudza do działania. Serce zapachu, to ciepłe i zmysłowe piżmo, wzmocnione słodką wonią bursztynu. W nucie głębi tej wyrafinowanej kompozycji wyczuwalna jest kremowo- wodna paczuli, otoczona nutami drzewnymi. Strong Red to zmysłowy, wibrujący zapach, stworzony z myślą o zdecydowanych i pewnych siebie mężczyznach, podkreślający ich wyrazisty i oryginalny styl.

Kategoria zapachu: drzewna

Cena: 29 PLN / 100 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 25-11-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności