Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Eau de Parfum - nowa woda perfumowana dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Eau de Parfum 1
<
Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Eau de Parfum 1Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Eau de Parfum 2Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Eau de Parfum 3
 
>
 
 

Nowy zapach męski marki Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir Eau de Parfum to wyjątkowe uzupełnienie zapachu Bleu Noir Eau de Toilette. Jest męską zmysłowością zamkniętą w kompozycji o piżmowym sercu, kwiatowo-korzennych nutach głowy z dominacją bergamotki i czarnego pieprzu oraz uwodzicielskiej bazie z akordów drzewnych.


Zapach intensywny, uwodzicielski, tajemniczy.

"W nowej wodzie perfumowanej bleu noir uchwycono poczucie tajemniczości z jeszcze większą intensywnością. Jednocześnie nie będąc natrętnym, jest to zapach, który nie pozwala pozostać obojętnym. Jest rozbrajający i niezwykle uwodzicielski." - Narciso Rodriguez


Narciso Rodriguez przedstawia For Him Bleu Noir Eau de Parfum, wyjątkowe uzupełnienie zapachu Bleu Noir Eau de Toilette. Obydwa zapachy Bleu Noir dostarczają poczucia dualności męskości, z jasnością, głębią i czystą elegancją. Oba uosabiają dualność sygnatury w sercu uzależniającej linii zapachowej Narciso Rodriguez.

Niezwykłe połączenie, nowy zapach podkreślający indywidualność i niezależność. bleu noir eau de parfum jest kolejnym rozdziałem wyjątkowej historii o magnetyzmie zauroczenia i tajemnicy uwodzenia.

"Nowy zapach jest elegancki i prostolinijny, a zarazem intrygujący i sexy jednocześnie." - Narciso Rodriguez

Bleu Noir Eau de Parfum celebruje czystą, męską zmysłowość, w bogatej kompozycji, która jest zarazem dyskretna i mocna. Olfaktoryczny podpis Narciso Rodriguez'a – piżmowe serce zostało wzmocnione, przez zmysłowe, drzewne nuty – niebieski cedr i czarny heban, następnie odmienione bursztynowym wetiwerem. bleu noir eau de parfum uosabia nieprzewidywalną naturę uwodzenia.


Flakon wody perfumowanej jest artystyczną reinterpretacją oryginalnego flakonu bleu noir eau de toilette. Minimalistyczny, prostopadłościenny kształt staje się wspaniałą iluzją wielowarstwowej przezroczystości w dwóch odcieniach niebieskiego; granatowo-czarny środek prostopadłościanu obramowany cienką krawędzią elektrycznie niebieskiej świetlistości. Opakowanie zewnętrzne przypomina flakon: czarny kwadrat otoczony ramką w bogatym, granatowo-czarnym kolorze.


Nowy zapach przedstawiony jest przez Billy’ego Vandendooren’a, mężczyznę, który emanuje pewnością siebie, swobodą i zmysłowością. Vandendooren jest ostatecznym odbiciem długotrwałej i uzależniającej natury zapachu Bleu Noir Eau de Parfum.

"Billy jest uosobieniem wrodzonej, niewymuszonej zmysłowości; wywołuje głębokie, wizualne odczucie." - Narciso Rodriguez


Ceny:
Woda perfumowana 50 ml / 285 zł
Woda perfumowana 100 ml / 379 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 10-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności