Neauvia Man - zaawansowana pielęgnacja dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Neauvia Man - zaawansowana pielęgnacja dla mężczyzn 1
<
Neauvia Man - zaawansowana pielęgnacja dla mężczyzn 1Neauvia Man - zaawansowana pielęgnacja dla mężczyzn 2Neauvia Man - zaawansowana pielęgnacja dla mężczyzn 3Neauvia Man - zaawansowana pielęgnacja dla mężczyzn 4
 
>
 
 

Laboratorium Matex Lab charakteryzują nie tylko innowacje w rozwoju organicznych wypełniaczy skóry Neauvia, ale także linia do pielęgnacji skóry twarzy i ciała po zabiegach, wzbogacona najwyższej jakości naturalnymi składnikami w najwyższych stężeniach, oparta na zaawansowanej wiedzy i badaniach dermokosmetyków - Neauvia Cosmeceuticals.


Neauvia Cosmeceuticals to 5 linii kosmetyków stworzonych z myślą o różnych potrzebach i celach. Wszystkie produkty łączy działanie kojące, łagodzące i silnie regenerujące. Stosowane regularnie zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia skóry oraz rozświetlony, zdrowy wygląd, redukcję stanów zapalnych po zabiegach medycyny estetycznej oraz zapobieganie procesowi starzenia się, nawet w przypadku najbardziej wrażliwej i delikatnej skóry.


System 3d HA Fractional

• Zapobieganie starzeniu
• Naturalna bariera dla skóry: ochrona przed czynnikami drażniącymi i zachowanie odpowiedniego odżywienia
• Właściwości kojące
• Efekty widoczne natychmiast
• Wzmocnienie rozświetlenia skóry
• Poprawa struktury skóry
• Poprawa elastyczności skóry i kolorytu


Innowacyjna koncepcja uzyskana w unikalnym procesie, który wzbogaca produkty w cząsteczki kwasu hialuronowego o trzech zakresach masy cząsteczkowej. Dzięki swojej naturze wnikają one do różnych warstw skóry. W ten sposób w skórze powstaje jednolita, trójwymiarowa struktura: krótsze łańcuchy wnikają głębiej niż dłuższe, budując jednorodny, skuteczny system odbudowujący skórę dotkniętą procesem zapalnym lub z oznakami starzenia.

Czynniki wzrostu:
• Odnowa naskórka
• Szybkie odzyskanie optymalnego poziomu nawilżenia
• Wspieranie zdolności naskórka do utrzymywania nawilżenia
• Odnowa struktury skóry
• Wzmocnienie syntezy kolagenu i elastyny
• Aktywacja metabolizmu komórek
• Wspieranie intensywnego odżywienia
• Aktywacja naturalnej funkcji ochronnej skóry

Substancje, które stymulują podział i wzrost komórek, wspierając naturalny proces regeneracji; są całkowicie bezpieczne i nie wywołują reakcji alergicznych. W produktach linii Neauvia Cosmeceuticals zastosowano kompleks KGF (czynnik wzrostu keratynocytów) i EGF (czynnik wzrostu naskórka).


Czym różni się skóra mężczyzny od skóry kobiety?

Jest kilka najistotniejszych różnic między skórą kobiety a mężczyzny:
• Zasadniczo różni się splotem włókien kolagenowych i siecią tkanki łącznej skóry właściwiej
• Skóra mężczyzny jest średnio o 20% grubsza niż skóra kobiety
• Nawilżenie skóry zależy w dużej mierze od różnicy hormonów jakimi gospodarują organizmy kobiet, a jakimi mężczyzn.
• Starzenie skóry mężczyzny jest regularne i ciągłe, u kobiet gwałtowny proces starzenia następuję w okresie menopauzy.


Linia męska:

Linia Vitamin C / Vitamin C Cream Man i Vitamin C Serum Man

Wszystkie produkty z linii Neauvia Vitamin C zawierają tetraizopalmitynian askorbylu - najbardziej stabilną i odporną formę witaminy C znaną w świecie chemii. Substancja ta jest doskonale wchłaniana przez skórę oraz odgrywa ważną rolę w procesie pielęgnacji skóry i przeciwdziałania starzeniu. Właściwości antyoksydacyjne witaminy C zmniejszają zaczerwienienie skóry i poprawiają jej koloryt, a także wzmacniają naczynia krwionośne stymulując jednocześnie syntezę kolagenu oraz chroniąc skórę przed szkodliwymi skutkami narażenia na działanie promieni słonecznych.
Linia zawiera również koenzym Q10 (chroniący skórę na poziomie komórkowym) oraz silną i skuteczną mieszaninę przeciwutleniaczy. Należy też pamiętać, że serum witaminy C to jedyny dostępny na rynku produkt z 30-procentowym stężeniem tego składnika.

Zalety:
Linia z witaminą C to produkty zawierające stabilną lipofilną formę witaminy C, która doskonale przenika przez skórę i odgrywa ważną rolę w pielęgnacji skóry i walce z oznakami starzenia.
Koenzym Q10 chroniący skórę na poziomie komórkowym oraz silna mieszanka przeciwutleniaczy. Rezultat to piękna, jędrna, nawilżona i promienista skóra.

Ceny:
Vitamin C Cream Man 50 ml / 200 PLN
Vitamin C Serum Man 30 ml / 220 PLN


Linia Rebalancing / Rebalancing Cream Man

Zarówno kremy dla mężczyzn, jak i kobiet, oparto o trójwymiarowe frakcje kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za rehydratację skóry, który w skuteczny sposób penetruje ją, zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia. Zawarte w preparacie enzymy ATP-azy dostarczają komórkom skóry energię niezbędną do ich prawidłowego funkcjonowania. Co więcej, składniki łagodzące odpowiadają za doskonałe działanie przeciwzapalne i relaksujące. Linia obejmuje także lecznice produkty Make Up (3 kolory), oferujące nie tylko doskonałe pokrycie skóry, lecz również cenne właściwości łagodzące i regeneracyjne.

Zalety:
Zarówno linia dla mężczyzn, jak i dla kobiet opiera się na systemie 3D HA fractional, składniku, który natychmiast wnika w skórę, przywracając jej odpowiednie nawilżenie.
Enzymy ATP zapewniają komórkom skóry energię potrzebną do ich funkcjonowania. Składniki łagodzące dają doskonały efekt kojący i przeciwzapalny.

Cena:
Rebalancing Cream Man 280 PLN / 50 ml


Linia Contour Eye / Contour Eye Serum Man

Ta linia obejmuje produkty zawierające wyłącznie frakcje kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej, zdolne przenikać do głębszych warstw skóry, zapewniając jej silne nawilżanie. Zarówno kremy, jak i seria, mają bardzo lekką konsystencję ułatwiającą wchłanianie. Dzięki temu poprawie ulega sprężystość skóry, co jest niezwykle ważne w przypadku jej wrażliwych obszarów. Produkty z tej linii zawierają także 2 peptydy zapewniające natychmiastowy efekt liftingujący, którego wszyscy pacjenci oczekują od tego typu preparatów.

Zalety:
Okolice oczu to najdelikatniejsza część twarzy, będąca w ciągłym ruchu z uwagi na mimikę, dlatego potrzebuje specjalnej pielęgnacji, która nie tylko zapobiega powstawaniu zmarszczek – również mimicznych – ale także eliminuje te już istniejące. Linia pod oczy Neauvia została opracowana z zastosowaniem wyjątkowych składników aktywnych, które współdziałają z fizjologią wrażliwej skóry okolic oczu.
Produkty te rozświetlają okolice oczu oraz niwelują cienie i worki pod oczami, dzięki czemu skóra jest wyraźnie odmłodzona, świeża i pełna blasku. Linia zawiera peptydy dające natychmiastowy efekt liftingu – coś, czego wszyscy pacjenci szukają w tego typu produkcie.

Cena:
Contour Eye Serum Man 220 PLN / 15 ml

Wszystkie kosmetyki dostępne są wyłącznie w wybranych klinikach medycyny estetycznej.Zdjęcia: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 08-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto