Nivea Men 2w1 Włosy + Broda - szampon dwuzadaniowy

Broda – od kilku lat na polskich ulicach niemal jako atut prawdziwego mężczyzny. Początkowa kojarzona ze stylem vintage z czasem na stałe wpisała się w kanon mody. Według badań* 51% mężczyzn posiada ją na stałe. Zadbany zarost to jednak wyzwanie, ponieważ wymaga regularnej pielęgnacji. Dlatego Nivea Men przedstawia proste i skuteczne rozwiązanie - pierwszy szampon 2w1 Włosy + Broda, który troszczy się nie tylko o włosy na głowie ale i o… zarost!


Niech każdy poranek stanie się prostszy

Współczesny świat to wyzwania. Praca, hobby, czas dla bliskich, stres, wysiłek fizyczny, często niedostateczna ilość snu. Nie ma mowy o kompromisach. Właśnie dlatego codzienna pielęgnacja powinna być szybka, skuteczna a zarazem delikatna. Jeszcze niedawno większość mężczyzn goliła się „na gładko”. W ostatnich latach  ta tendencja się odwraca. Dlatego Nivea Men, wprowadzając nowy szampon 2w1 Włosy + Broda, wychodzi mężczyznom naprzeciw sprawiając, że każdy poranek rozpocznie się prosto i przyjemnie.

Stworzony do skutecznej ochrony włosów i zarostu. Specjalna formuła szamponu Nivea Men 2w1 Włosy + Broda z linii Protect & Care przeznaczona do włosów i zarostu wzbogacona jest o aloes oraz proteiny mleka, które łagodnie oczyszczają i odżywiają. Jednocześnie chronią i intensywnie nawilżają. Sprawiają, że włosy i zarost staną się miękkie i pełne blasku. Szampon Nivea Men 2w1 Włosy + Broda zapewnia skuteczną, niezwykle komfortową pielęgnację i oczyszczanie w jednej delikatnej formule. Powoduje, że włosy stają się widocznie zdrowsze, silniejsze i gładsze, a zarost miękki i odżywiony.

• Wzbogacony o aloes i proteiny mleka.
• Chroni włosy przed przetłuszczaniem się i utratą blasku.
• Pielęgnuje włosy i brodę.
• Odpowiedni do codziennego stosowania.


Cena: 13,99 zł / 400 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-04-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto