Nivea Men Craft Stylers - męska stylizacja włosów

<
Gallery image
>
Nivea Men Craft Stylers 1
<
Nivea Men Craft Stylers 1Nivea Men Craft Stylers 2Nivea Men Craft Stylers 3
 
>
 
 

Efekt luzu, klasyczny i elegancki look czy mocne wejście? Dziś coraz więcej mężczyzn przykłada wagę do kreowania swojej fryzury, dlatego codzienna rutyna pielęgnacyjna musi być nie tylko prosta, ale również powinna dać szansę na wyrażenie swojej kreatywności na co najmniej kilka sposobów. Do tego potrzebne są nie tylko nowoczesne formuły, ale przede wszystkim skuteczność na tak długo jak to konieczne. Decydujesz się na mat czy błysk? Bez względu na wybór - czas na nową liniię Nivea Men Craft Stylers!


Kształtuj i definiuj na nowo wygląd Twoich włosów z nową linią do stylizacji

Stworzona specjalnie dla mężczyzn linia Nivea Men Craft Stylers to wyjątkowo łatwe podejście do stylizacji. W skład linii wchodzą trzy nowości o rożnych stopniach utrwalenia - spray modelujący, żel utrwalający oraz żel definiujący, które odpowiadają na pięć potrzeb wymarzonej stylizacji:

1. Elastyczne, mocne lub ekstra mocne utrwalenie na tak długo jak to konieczne
2. Matowe lub podkreślające naturalny połysk wykończenie
3. Wygodna formuła, która pozwala na łatwe kreowanie fryzury
4. Świeży męski zapach
5. Składniki, które zapobiegają uszkodzeniom i zachowują zdrowy wygląd włosów


Spray modelujący do włosów Nivea Men Craft Stylers

Dzięki wydłużonemu czasowi schnięcia pozwala na układanie i ponowne kreowanie Twojej fryzury tak jak chcesz. Formuła 0% alkoholu jest przyjazna dla włosów, nie wysusza ich ani nie skleja. Zapewnia elastyczne utrwalenie i pozostawia na włosach naturalny połysk. Idealny dla codziennej stylizacji.

• 0% alkoholu
• Elastyczne utrwalenie
• Naturalny połysk
• Nie wysusza ani nie skleja włosów
• Idealny do codziennej stylizacji

Cena: 19,99 zł / 150 ml


Utrwalający żel do włosów podkreslający naturalny połysk  Nivea Men Craft Stylers

Przejmij kontrolę i układaj swoją wymarzoną fryzurę z utrwalającym żelem do włosów od Nivea. Formuła  z naturalną witaminą E wzmacnia włosy nie wysuszając ich. Wygodna w użyciu tekstura nadaje włosom naturalny połysk  i zapewnia bardzo mocne utrwalenie przez cały dzień. Żel ujarzmia włosy bez sklejania i bez widocznych pozostałości na włosach.

• Extra mocne utrwalenie przez cały dzień
• Naturalny połysk
• Bez wysuszania, bez sklejania i bez pozostałości
• Wzmacnia i wygładza włosy

Cena: 15,99 zł / 150 ml


Definiujący żel do włosów z matowym wykończeniem  Nivea Men Craft Stylers

Odkryj elastyczną stylizację z definiującym żelem do włosów od Nivea. Formuła z naturalną witaminą E sprawia, że włosy wyglądają zdrowo. Wygodna w użyciu tekstura umożliwia kreowanie idealnej fryzury nadając jej naturalny matowy efekt i mocne utrwalenie.

• Łatwa, elastyczna stylizacja
• Matowe wykończenie
• Naturalnie zdrowo wyglądające włosy
• Bez wysuszania i bez pozostałości

Cena: 15,99 zł / 150 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 05-09-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności