Nivea Men Deep Amazonia i Espresso - dwa nowe antyperspiranty

<
Gallery image
>
Nivea Men Deep Amazonia i Espresso 1
<
Nivea Men Deep Amazonia i Espresso 1Nivea Men Deep Amazonia i Espresso 2Nivea Men Deep Amazonia i Espresso 3Nivea Men Deep Amazonia i Espresso 4Nivea Men Deep Amazonia i Espresso 5
 
>
 
 

Czym pachnie Amazonia? Jakie nuty zapachowe wyczujesz w Espresso? Odkryj dwa nowe antyperspiranty o przyciągających i energetyzujących zapachach Amazonia oraz Espresso, które dotrzymają kroku przy codziennych wyzwaniach nawet najbardziej wymagającym. Nowości z linii Nivea Men Deep o męskich nutach zapachowych, zapewnią silną ochronę przed poceniem, a czarny węgiel i jego właściwości antybakteryjne pozostawią uczucie świeżości na długo!


Dwa nowe antyperspiranty Nivea Men Deep Amazonia oraz Nivea Men Deep Espresso to idealny wybór dla mężczyzn lubiących wyraziste zapachy, a także ceniących długotrwałe działanie antyperspiracyjne. Nuty zapachowe Amazonia i Espresso inspirowane są ulubionymi zapachami mężczyzn. Świeża Amazonia to połączenie cytrusów, imbiru, kardamonu, oleju szałwiowego i drzewa sandałowego natomiast zmysłowe Espresso pachnie ziarnami kawy z aromatem ciemnej czekolady, pomarańczy, paczuli i drzewa cedrowego. To co? Który wybierasz?


Ceny:

Antyperspirant w kulce Amazonia i Espresso, 50 ml / 13,35 zł
Antyperspirant w sprayu Amazonia i Espresso, 150 ml / 12,60 złAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 04-08-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności