Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca 1
<
Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca 1Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca 2Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca 3
 
>
 
 

Dwóch mistrzów tworzy jedną drużynę! Nivea Men, lider w pielęgnacji mężczyzn oraz światowej sławy klub piłkarski Real Madryt rozpoczynają oficjalną współpracę. Liderów połączyła wspólna idea. Zarówno Nivea Men, jak i Real Madryt mają na celu aktywizowanie mężczyzn, tak aby uwolnili pełny potencjał swoich możliwości. Jak się okazuje, kluczem do sukcesu jest odpowiednie przygotowanie do codziennych wyzwań, które jest jednocześnie jednym z największych źródeł pewności siebie. Badanie przeprowadzone przez markę Nivea ujawnia, że aż 92% mężczyzn potwierdziło, że gdy czują się dobrze we własnej skórze, osiągają lepsze wyniki, zarówno w sporcie jak i w pracy.


Eksperci Nivea Men od lat pomagają przygotowywać mężczyzn do codziennych wyzwań i wprowadzają kolejne nowości odpowiadające na ich różne potrzeby. Tym razem, w uwolnieniu pełnego potencjału, pomoże regenerująca linia Nivea Men Sensitive.

Dodatkowo, wielu mężczyzn postrzega podrażnienia i zaczerwienienia jako naturalny i nieunikniony skutek golenia. By zerwać z tym stereotypem, eksperci Nivea Men wprowadzili nowość, która sprawi, że golenie nie będzie już nigdy kojarzone z dyskomfortem. regenerująca linia Nivea Men Sensitive pomaga uniknąć podrażnień, zapewniając szybką i skuteczną regenerację skóry oraz ukojenie. Dodatkowo, wszystkie produkty z linii nie zawierają alkoholu.


Regenerujący balsam po goleniu Nivea Men

Unikalna formuła regeneruje i koi skórę, jednocześnie zmniejszając podrażnienia. Wszystko  dzięki naturalnym składnikom, które poprawiają kondycję skóry:
- rumianek: dobrze znany jako środek kojący i przeciwzapalny
- ekstrakt z lukrecji: działa przeciwzapalnie dzięki eucerynie, która jest znanym przeciwutleniaczem

Cena: 28,99 PLN


Regenerujący żel do golenia Nivea Men

Aktywnie chroni skórę przed podrażnieniami wywołanymi goleniem, jednocześnie wspomagając regenerację skóry. Specjalnie opracowana w trosce o wrażliwą skórę formuła została wzbogacona o wyjątkowe składniki:
- rumianek: mający właściwości kojące i przeciwzapalne
- witamina E: chroni przed podrażnieniami wywołanymi goleniem

Cena: 14,99 PLN


Regenerująca pianka do golenia Nivea Men

Przynosi ukojenie i chroni wrażliwą na podrażnienia skórę podczas golenia. Zmiękcza zarost umożliwiając golenie blisko skóry i redukuje ryzyko drobnych zacięć. Zawiera:
- rumianek, który działa kojąco i przeciwzapalnie

Cena: 11,49 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto