Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca 1
<
Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca 1Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca 2Nivea Men Sensitive - nowa linia regenerująca 3
 
>
 
 

Dwóch mistrzów tworzy jedną drużynę! Nivea Men, lider w pielęgnacji mężczyzn oraz światowej sławy klub piłkarski Real Madryt rozpoczynają oficjalną współpracę. Liderów połączyła wspólna idea. Zarówno Nivea Men, jak i Real Madryt mają na celu aktywizowanie mężczyzn, tak aby uwolnili pełny potencjał swoich możliwości. Jak się okazuje, kluczem do sukcesu jest odpowiednie przygotowanie do codziennych wyzwań, które jest jednocześnie jednym z największych źródeł pewności siebie. Badanie przeprowadzone przez markę Nivea ujawnia, że aż 92% mężczyzn potwierdziło, że gdy czują się dobrze we własnej skórze, osiągają lepsze wyniki, zarówno w sporcie jak i w pracy.


Eksperci Nivea Men od lat pomagają przygotowywać mężczyzn do codziennych wyzwań i wprowadzają kolejne nowości odpowiadające na ich różne potrzeby. Tym razem, w uwolnieniu pełnego potencjału, pomoże regenerująca linia Nivea Men Sensitive.

Dodatkowo, wielu mężczyzn postrzega podrażnienia i zaczerwienienia jako naturalny i nieunikniony skutek golenia. By zerwać z tym stereotypem, eksperci Nivea Men wprowadzili nowość, która sprawi, że golenie nie będzie już nigdy kojarzone z dyskomfortem. regenerująca linia Nivea Men Sensitive pomaga uniknąć podrażnień, zapewniając szybką i skuteczną regenerację skóry oraz ukojenie. Dodatkowo, wszystkie produkty z linii nie zawierają alkoholu.


Regenerujący balsam po goleniu Nivea Men

Unikalna formuła regeneruje i koi skórę, jednocześnie zmniejszając podrażnienia. Wszystko  dzięki naturalnym składnikom, które poprawiają kondycję skóry:
- rumianek: dobrze znany jako środek kojący i przeciwzapalny
- ekstrakt z lukrecji: działa przeciwzapalnie dzięki eucerynie, która jest znanym przeciwutleniaczem

Cena: 28,99 PLN


Regenerujący żel do golenia Nivea Men

Aktywnie chroni skórę przed podrażnieniami wywołanymi goleniem, jednocześnie wspomagając regenerację skóry. Specjalnie opracowana w trosce o wrażliwą skórę formuła została wzbogacona o wyjątkowe składniki:
- rumianek: mający właściwości kojące i przeciwzapalne
- witamina E: chroni przed podrażnieniami wywołanymi goleniem

Cena: 14,99 PLN


Regenerująca pianka do golenia Nivea Men

Przynosi ukojenie i chroni wrażliwą na podrażnienia skórę podczas golenia. Zmiękcza zarost umożliwiając golenie blisko skóry i redukuje ryzyko drobnych zacięć. Zawiera:
- rumianek, który działa kojąco i przeciwzapalnie

Cena: 11,49 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 18-01-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności