Nivea Men Wake-Up Active Energy - energetyzujący żel do twarzy na dzień

<
Gallery image
>
Nivea Men Wake-Up Active Energy 1
<
Nivea Men Wake-Up Active Energy 1Nivea Men Wake-Up Active Energy 2
 
>
 
 

Jego lekka konsystencja szybko się wchłania i daje natychmiastowe uczucie nawilżonej skóry, nie pozostawiając tłustego filmu. Formuła Vitamin+ Complex zapewnia dogłębne odżywienie, a mikro-pigmenty zadbają o wyrównanie kolorytu skóry i poprawią jej kondycję.


Rozpocznij dzień od dawki intensywnej energii Nivea Men Wake-Up Active Energy – od teraz Twoja skóra dotrzyma Ci kroku.

Każdego dnia stawiasz czoła wielu wyzwaniom. Intensywne dni, projekty, spotkania – to Twoja codzienność... Efekty życia na pełnych obrotach szybko stają się widoczne na skórze twarzy. Jest poszarzała, pozbawiona blasku, a oznaki zmęczenia są coraz bardziej dostrzegalne.
Wake Up!
Zapewnij swojej skórze intensywne pobudzenie z nowym energetyzującym żelem do twarzy Nivea Men Wake-Up Active Energy.


Umówmy się – poranki bywają ciężkie. Aby jak najszybciej zyskać pełną gotowość do działania i stawić czoła kolejnym wyzwaniom, postaw na szybkie i skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Twojej skórze odzyskać zdrowy wygląd. Lekka konsystencja nowego żelu Nivea Men Wake-Up Active Energy szybko się wchłania i daje natychmiastowe uczucie nawilżonej skóry, nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Wyjątkowa formuła Vitamin+ Complex zapewnia dogłębne odżywienie nawet najbardziej zmęczonej cerze. A do tego mikro-pigmenty, które zadbają o wyrównanie kolorytu skóry i poprawią jej kondycję.

Efekt? Widoczny natychmiast.

Nivea Men Wake-Up Active Energy - energetyzujący żel do twarzy na dzień

• Natychmiastowe odświeżenie skóry
• Zdrowy wygląd skóry
• Poprawiony koloryt skóry
• Poprawiona kondycja skóry
• Natychmiast zwalczone oznaki  zmęczenia
• Wyraźnie odczuwalne uczucie odświeżonej i nawilżonej skóry


Cena: 49 zł / 50 mlAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 06-03-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności