Prada Luna Rossa Black - intensywna, nasycona kompozycja dla miejskich zdobywców

<
Gallery image
>
Prada Luna Rosa Black 1
<
Prada Luna Rosa Black 1Prada Luna Rosa Black 2Prada Luna Rosa Black 3Prada Luna Rosa Black 4Prada Luna Rosa Black 5
 
>
 
 

Prada Black - pierwsza woda perfumowana w rodzinie Prada Luna Rossa, powstała pod wpływem inspiracji, jakich dostarczyło eksplorowanie wielkiego miasta, z uczucia ekscytacji, jakiego doznajemy, odkrywając nowe oblicze otaczającego nas codziennie krajobrazu. Inspirację tę można opisać jako moment refleksji nad nienasyconym miastem, jako wspaniałą przestrzeń między pracą a zabawą. To chwila, gdy pomyślnie i oficjalnie kończy się tydzień pracy, a miasto wydaje się ożywać.


Jak tętniące życiem centrum pełne możliwości i niebezpieczeństw, słodsze składniki kompozycji musują na tle drzewnych i ambrowych, wywołując hipnotyzujące wrażenie – niemal dezorientację. Energetyczny na początku, dzięki aromatom bergamotki i dzięgla, rozwija się w sercu wonią paczuli i kumaryny, które ustępują nastrojowej głębi. Osoba, która używa zapachu Prada Black opisywana jest często jako magnetyzująca. Jest poszukiwaczem wyrafinowania w każdej sytuacji – niezależnie od tego, jak zwyczajne są intencje.

Na zupełnie nieprzejrzystym flakonie kultowa czerwona opaska Prada Luna Rossa przybrała kolor czarny i odbija się od tła wyłącznie wypukłą fakturą. Logo pozostaje wyraziście białe, podobnie jak nazwa zapachu. Konstelacja na matowym niebie na tle szkła – równie czarnego i błyszczącego jak głębokie wody nocą.Ceny:
Prada Luna Rossa Black - woda perfumowana 50 ml / 315 zł
Prada Luna Rossa Black - woda perfumowana 100 ml / 425 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto