Prada Luna Rossa Black - intensywna, nasycona kompozycja dla miejskich zdobywców

<
Gallery image
>
Prada Luna Rosa Black 1
<
Prada Luna Rosa Black 1Prada Luna Rosa Black 2Prada Luna Rosa Black 3Prada Luna Rosa Black 4Prada Luna Rosa Black 5
 
>
 
 

Prada Black - pierwsza woda perfumowana w rodzinie Prada Luna Rossa, powstała pod wpływem inspiracji, jakich dostarczyło eksplorowanie wielkiego miasta, z uczucia ekscytacji, jakiego doznajemy, odkrywając nowe oblicze otaczającego nas codziennie krajobrazu. Inspirację tę można opisać jako moment refleksji nad nienasyconym miastem, jako wspaniałą przestrzeń między pracą a zabawą. To chwila, gdy pomyślnie i oficjalnie kończy się tydzień pracy, a miasto wydaje się ożywać.


Jak tętniące życiem centrum pełne możliwości i niebezpieczeństw, słodsze składniki kompozycji musują na tle drzewnych i ambrowych, wywołując hipnotyzujące wrażenie – niemal dezorientację. Energetyczny na początku, dzięki aromatom bergamotki i dzięgla, rozwija się w sercu wonią paczuli i kumaryny, które ustępują nastrojowej głębi. Osoba, która używa zapachu Prada Black opisywana jest często jako magnetyzująca. Jest poszukiwaczem wyrafinowania w każdej sytuacji – niezależnie od tego, jak zwyczajne są intencje.

Na zupełnie nieprzejrzystym flakonie kultowa czerwona opaska Prada Luna Rossa przybrała kolor czarny i odbija się od tła wyłącznie wypukłą fakturą. Logo pozostaje wyraziście białe, podobnie jak nazwa zapachu. Konstelacja na matowym niebie na tle szkła – równie czarnego i błyszczącego jak głębokie wody nocą.Ceny:
Prada Luna Rossa Black - woda perfumowana 50 ml / 315 zł
Prada Luna Rossa Black - woda perfumowana 100 ml / 425 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 12-03-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności