Salvatore Ferragamo Urban Feel - nowy zapach dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Salvatore Ferragamo Urban Feel 1
<
Salvatore Ferragamo Urban Feel 1Salvatore Ferragamo Urban Feel 2
 
>
 
 

Salvatore Ferragamo prezentuje czwarty rozdział Uomo Salvatore Ferragamo, który odzwierciedla kosmopolityczne nastawienie współczesnego mężczyzny z jego swobodnym włoskim wyczuciem stylu. Charyzma i naturalna pewność siebie to jego mocne strony, a miasto stanowi jego terytorium.


Zapach

Uomo Salvatore Ferragamo Urban Feel streszcza wielkomiejski sznyt i urok metropolii. Ten współczesny zapach, stworzony przez Alberto Morillasa i Marie Salamagne, określa uzależniająca energia i elegancki komfort.

Kompozycja otwiera się energetyzującym akordem ozonowym, który podkreśla zapach swymi słonymi nutami. Po chwili wyłania się gwałtownie cytryna, której towarzyszy szałwia muszkatołowa, aby uwydatnić frapujący aromat kawy.

Serce eksploduje nutami drewna cedrowego, obmytego przez fale, oraz kryształami soli, które przeobrażają je w drewno dryfujące. Ten intensywny, mineralny rdzeń potęguje dodatkowo korzenny i intensywny, zwierzęcy kmin rzymski.

Głębię zapachu określa żywiczna i wilgotna kompozycja labdanum i paczuli. Cieliste i zmysłowe nuty ambroxu i kadzidła nadają mu wielowymiarowy i kontrastujący charakter i powodują uzależnienie.

Rodzina zapachowa: mineralno-drzewna


Design

Tym razem szata graficzna legendarnego flakonu Uomo Salvatore Ferragamo imponuje młodzieńczym wyglądem i intensywnie niebieskim kolorem. Na flakonie lśni niebieski lakier uwydatniający historyczne logo Venna wygrawerowane w szklanej tafli niczym symbol męskości i dynamizmu. Metaliczne srebrne logo na przedniej ściance tworzy przyciągające wzrok wykończenie, a korek flakonu ma ciemny matowy odcień niebieski oraz srebrny.

Deklaracja dynamizmu dla współczesnego mężczyzny.

#UomoSalvatoreFerragamo
#FerragamoParfums


Ceny:
Woda toaletowa 30 ml / 220 zł
Woda toaletowa 50 ml / 297 zł
Woda toaletowa 100 ml / 413 zł

Zapach dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Sephora i na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 29-05-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności