Sezon wyrafinowania: odświętny ubiór z nowym zapachem Boss Bottled Absolute

<
Gallery image
>
Boss Bottled Absolute 1
<
Boss Bottled Absolute 1Boss Bottled Absolute 2Boss Bottled Absolute 3Boss Bottled Absolute 4Boss Bottled Absolute 5Boss Bottled Absolute 6Boss Bottled Absolute 7Boss Bottled Absolute 8
 
>
 
 

Drobne szczegóły robią wielką różnicę, zwłaszcza jeśli ubierasz się na specjalną okazję. Akcesoria stanowią wówczas owe szczególne akcenty, a zapach jest kropką nad i. Jesienią Boss Parfums zachęca mężczyzn do założenia eleganckiego stroju, aby celebrować wprowadzenie najnowszej edycji limitowanej zapachu Boss Bottled Absolute do swego portfolio. Uznaj go za dodatkowy „odświętny ubiór”, który dopełni Twój look. Niezależnie od tego, czy zechcesz postawić na nowoczesną elegancję, czy zdecydujesz się na odważny strój, który wyrazi Twoją osobowość: Boss Bottled Absolute dopełni każdą stylizację na każdą okazję.


Efektowna interpretacja legendarnej Wody Toaletowej Boss Bottled - Boss Bottled Absolute oferuje bardziej intensywny zapach, przeznaczony na wyjątkowe chwile w życiu mężczyzny. Podobnie jak smoking marki Boss, zapachy Boss Bottled są filarami garderoby wyrafinowanego mężczyzny. Teraz Boss Bottled Absolute dołącza do oferty Wód Perfumowanych, które dorównują jakości i wyrafinowaniu krawiectwa Boss.

Zapachy gamy Boss Bottled, skomponowane przez mistrzynię perfumiarstwa Annick Menardo, umożliwiają Współczesnemu Mężczyźnie wybór takiego produktu, który w pełni zaspokaja jego potrzeby i pozwala mu być najlepszą wersją samego siebie: w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Boss Bottled Absolute dla Niego oddaje hołd ponadczasowej elegancji. Kompozycja otwiera się owocową nutą jabłka, dopełnioną ciepłymi przyprawami korzennymi. W sercu zapachu owocową nutę głowy wzmacnia energetyczna bergamotka i wzbogaca nowy, bogaty aromat śliwki. 

Dynamicznie cytrusowa i ponętnie soczysta kompozycja stanowi klucz do uzależniającej prostoty tego arcydzieła. Drzewna struktura Boss Bottled, określona przez drzewo oliwne, cedr i sandałowiec, w nowej kreacji zintensyfikowana została drewnem kaszmirowym, które otulono piżmem, aby zapewnić Współczesnemu Mężczyźnie intensywniejszy dreszcz emocji. 

Flakon Boss Bottled Absolute odzwierciedla charyzmę i pewność siebie mężczyzny, który sięga po zapach. Jego szkło ma nieprzejrzyście antracytowy kolor. Wieńczy go wyrafinowany, srebrny, metalowy korek.


Ceny:

Boss Bottled Absolute - woda perfumowana 50 ml / 315 zł
Boss Bottled Absolute - woda perfumowana 100 ml / 415 zł
Boss Bottled Absolute - woda perfumowana 200 ml / 585 złAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 23-10-2019

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności