Shiseido Men Cleansing Foam - pianka oczyszczająca do twarzy

Pianka oczyszczająca do codziennego użytku dla mężczyzn. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, nie naruszając naturalnej powłoki nawilżającej skóry. Kremowa, gęsta piana służy również do golenia, zapewniając jego przyjemność i komfort. Pozostawia na skórze wyjątkową świeżość, bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia i suchości. Nie zatyka porów skóry.


Działanie:
- oczyszczające
- nawilżające
- wygładzające
- pielęgnujące


Dla każdego rodzaju skóry

Dogłębnie oczyszczający produkt. Po połączeniu z wodą tworzy gęstą, aksamitną pianę, która doskonale oczyszcza skórę z nagromadzonych zanieczyszczeń, sebum oraz martwych komórek naskórka. Nie narusza naturalnego płaszcza hydrolipidowego skóry, pozostawiając ją gładką, miękką i nawilżoną.


Stosowanie:

- Wyciśnij niewielką ilość pianki, dodaj odrobinę wody i rozetrzyj w dłoniach do uzyskania gęstej piany.
- Delikatnymi kolistymi ruchami wmasuj pianę w skórę twarzy. Spłucz obficie wodą.
- W przypadku stosowania pianki do golenia, należy wycisnąć nieco więcej formuły, aby ułatwić przesuwanie ostrza po skórze. Zabieg golenia wykonuj zawsze w kierunku z włosem. Spłucz obficie wodą.


Cena: 139 zł / 125 ml

Dostępna w perfumeriach Douglas i na www.douglas.pl oraz w perfumeriach Sephora oraz na www.sephora.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 13-12-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES