Shiseido Men - nowe kosmetyki w męskiej linii pielęgnacyjnej

<
Gallery image
>
Shiseido Men - nowe kosmetyki w męskiej pielęgnacji 1
<
Shiseido Men - nowe kosmetyki w męskiej pielęgnacji 1Shiseido Men - nowe kosmetyki w męskiej pielęgnacji 2Shiseido Men - nowe kosmetyki w męskiej pielęgnacji 3Shiseido Men - nowe kosmetyki w męskiej pielęgnacji 4Shiseido Men - nowe kosmetyki w męskiej pielęgnacji 5
 
>
 
 

Rynek kosmetyków męskich zmienił się diametralnie od czasu premiery Shiseido Men 19 lat temu. Przez cały ten okres linia Shiseido Men starała się dostarczać klientom produkty kosmetyczne najwyższej jakości, korzystając z wiedzy eksperckiej Shiseido. Lata badań pomogły wskazać różne problemy specyficzne dla męskiej skóry, kształtując podejście Shiseido do męskiej pielęgnacji skóry. W 2021 linia Shiseido Men wzbogaca się o cztery nowe produkty: Ultimune Power Infusing Concentrate, Energizing Moisturizer Extra Light Fluid, Face Cleanser oraz Targeted Pencil Concealer.


Profil mężczyzny Shiseido Men

Jestem w ekscytującej, ale męczącej podróży, która definiuje moje lata po 30tce.
Jestem pełen aspiracji i chcę założyć rodzinę, ciężka praca i ciężka zabawa, ale to zbiera żniwo, moja skóra wygląda na zmęczoną, brak jej energii.
Pragnę ożywić wygląd mojej skóry; Ożywić energią, przywrócić wewnętrzną siłę, nabrać pewności siebie, przygotować się do kolejnego kroku.
Dbam o to, co myślą inni, moja skóra jest częścią mojego wizerunku, określa to kim jestem.
Im bardziej się starzeję, tym bardziej cenię swoją młodość.
Nadszedł czas, aby porzucić normalność. Pragnę cieszyć się piękniejszymi rzeczami w życiu.
Ciężko pracowałem, aby zdobyć doświadczenie i siłę finansową.
Zdobyłem prawo do kształtowania silniejszej tożsamości. Nie jestem tutaj, aby podążać za tłumem. Jestem gotów dołożyć wszelkich starań, aby wyglądać zdrowiej, bardziej energicznie i pewnie.


Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate

Najnowocześniejsza pielęgnacja Shiseido, która zwalcza 3 słabości męskiej skóry, pielęgnując zdrową skórę oraz pełen energii i pewny siebie wygląd. Shiseido Men Ultimune skupia się na wewnętrznych mechanizmach obronnych skóry, moc przeciwutleniaczy i podnoszenie odporności na uszkodzenia, poprzez wykorzystanie specjalistycznych badań Shiseido. Serum o właściwościach obronnych rewitalizuje skórę minimalizując zmęczenie i przeciwdziała oznakom starzenia dla zdrowej pełnej energii skóry. Wyraźnie niweluje drobne zmarszczki, szorstkość i suchość, zapewniając 32 godziny nawilżenia (test instrumentalny na 20 osobach).

Shiseido zidentyfikowało 3 problemy męskiej skóry, które produkt zwalcza dzięki technologii Triple Tsubaki™, składającej się z ekstraktów z japońskiej kamelii. Zastosowane ekstrakty pochodzą z liści, kwiatów i nasion kamelii japońskiej.

Shiseido Men Ultimune pielęgnuje męską skórę i stara się zwiększyć pewność siebie mężczyzny. Poprawiając swoją skórę, możesz zawładnąć swoją przyszłością.

Jak stosować:
Produkt należy stosować po umyciu lub goleniu twarzy. Lotion można użyć wcześniej, jeśli to konieczne. Dociśnij dozownik dwukrotnie, aby rozprowadzić serum na dłoni i nałóż na twarz.

Cena: 339 zł / 30 ml


Shiseido Men Energizing Moisturizer Extra Light Fluid

Ożywia skórę dzięki mocy nawilżenia w lekkiej emulsji, która się natychmiast wchłania.

Produkt promuje rewitalizującą siłę skóry i utrzymuje optymalną równowagę nawilżenia. Wyraźnie poprawia również wygląd drobnych zmarszczek, matowości i suchości, zapewniając jednocześnie 32 godziny nawilżenia (test instrumentalny na 20 osobach). Produkt dodatkowo działa jak krem pod oczy. Klienci poczują się nawilżeni i zenergetyzowani po aplikacji. Energizing Moisturizer wykorzystuje ekstrakt japońskiej kamelii, która posiada właściwości przeciwutleniające (test in vitro).

Jak stosować:
Naciśnij dozownik dwukrotnie, aby rozprowadzić produkt (około 1 ml) na dłoni, a następnie po umyciu lub goleniu nałóż ostrożnie i równomiernie na twarz. Zaleca się użycie Shiseido Men Ultimune Power Infusing Concentrate przed produktem.

Cena: 249 zł / 100 ml


Shiseido Men Face Cleanser

Oczyść i odśwież, aby uzyskać pełen energii wygląd dzięki bogatej piance o delikatnej teksturze, stworzonej ze składników, które pielęgnują męską skórę.

Po oczyszczeniu produktem skóra jest nawilżona. Produkt do mycia twarzy działa również jako pianka do golenia i odżywia świeżą, gładką skórę. Produkt usuwa brud, tłuszcz i produkty do pielęgnacji skóry, takie jak Shiseido Men Targeted Pencil Concealer dzięki technologii skutecznie usuwającej brud Dirt Cleansing Tech, jednocześnie zachowując niezbędne nawilżenie. Zawiera ekstrakt japońskiej kamelii o właściwościach przeciwutleniających (test in vitro).

Jak stosować:
Zwilż całą twarz. Wyciśnij około 1 g produktu (o długości 1 cm) na czystą dłoń. Dobrze się pieni z zimną lub letnią wodą. Masuj twarz, aby umyć, a następnie dobrze spłucz.

Cena: 155 zł / 125 ml


Shiseido Men Targeted Pencil Concealer

Natychmiastowe ukierunkowane korygowanie dla świeższej, zdrowszej i bardziej wyrównanej cery.

Dzięki zastosowaniu japońskiego olejku kameliowego lekka, nieklejąca konsystencja zapewnia gładkie wykończenie, utrzymujące się przez 8 godzin po aplikacji (test kliniczny na 20 osobach). Produkt może być łatwo usunięty za pomocą Shiseido Men Face Cleanser lub mydła do codziennego użytku. Klienci zobaczą wyraźne wyniki; subtelne naturalne wykończenie, które wyraźnie poprawia wygląd.

Jak stosować:
Nakładaj bezpośrednio na obszary, które chcesz ukryć. Zastosuj ponownie w tych obszarach, aby zwiększyć poziom krycia. Następnie produkt można usunąć za pomocą
Shiseido Men Face Cleanser lub mydła do codziennego użytku.

Dostępne są trzy odcienie:
- light
- medium
- dark

Cena: 189 zł / 4,5 g (dostępność wyłącznie online)


Ulepszony zapach linii wiosna/lato 2021 Shiseido Men

Botaniczna świeżość bergamotki i bambusa doskonale łączy się z cyprysem hinoki i werbeną egzotyczną, a wraz z drzewem sandałowym i bursztynem tworzą chłodny, wytrawny, elegancki i głęboki trójwymiarowy zapach złożony z japońskich składników.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 17-08-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES