Trussardi Blue Land - błękit i energia w męskim wydaniu

<
Gallery image
>
Trussardi Blue Land 1
<
Trussardi Blue Land 1Trussardi Blue Land 2Trussardi Blue Land 3Trussardi Blue Land 4Trussardi Blue Land 5Trussardi Blue Land 6Trussardi Blue Land 7
 
>
 
 

Nuta serca tej fascynującej i kuszącej kompozycji jest zarazem ciepła i chłodna. Wibrując energią, zabiera nas w podróż do świata czystych emocji, aż po bezkresny horyzont błękitnego lądu Trussardi Blue Land. Spowita fantastycznym błękitnym blaskiem, lawenda łączy się z eksplodującą świeżością imbiru i akordu morskiej bryzy.


Wyrażając poczucie przynależności do świata Trussardi oraz więź z jego dziedzictwem, zapach Blue Land, podobnie jak jego poprzednik My Land zabiera nas w podróż po krainie subtelnych emocji, gdzie na bezkresnym horyzoncie jednoczą się nauka i poezja. Tu niezwykła moc i piękno natury ukazują zachwycający spektakl. Błękit jest kolorem zachodu słońca, światła i energii. Ekscytujący promień lazuru symbolizuje poczucie swobody. Błękit staje się kolorem Trussardi Blue Land - świeżej, ale niezmiennie zmysłowej wersji męskiego zapachu Trussardi My Land.


Flakon i opakowanie

Wtórując elegancji i współczesnej sylwetce zapachu My Land, flakon Trussardi Blue Land jest artystycznym przedmiotem, który łączy walory artystycznego rękodzieła z cechami współczesnego wzornictwa. 

Wyjątkową opaskę na bokach flakonu charakteryzuje męska prosta elegancja. Element ten symbolizuje swobodę. Opaska wykonana jest w 100% z naturalnej włoskiej skóry i ma wyrafinowany odcień błękitu. Złoto zostało zastąpione przez srebro. 
Rodowy herb Trussardi i napis: Genuine Leather Made in Italy (prawdziwa skóra wyprodukowana we Włoszech) potwierdzają autentyczność tworzyw i mistrzostwo włoskiego rzemiosła. Transparentne szkło innowacyjnego flakonu z oryginalną szyjką ukazuje szlachetny błękit płynu.

Niezwykłe i oryginalne opakowanie Trussardi Blue Land wyraża prostotę i elegancję. 
Na przedniej ściance dominuje rodowy herb Trussardi i nazwa zapachu - Blue Land – wypisana srebrnymi literami.    Zapach

Nuta serca tej fascynującej i kuszącej kompozycji jest zarazem ciepła i chłodna. Wibrując energią, zabiera nas w podróż do świata czystych emocji, aż po bezkresny horyzont błękitnego lądu Trussardi Blue Land. Spowita fantastycznym błękitnym blaskiem, lawenda łączy się z eksplodującą świeżością imbiru i akordu morskiej bryzy. Uwerturę rześkich nut gorzkiej pomarańczy i zielonego jabłka przenika surowa woń kamiennego mchu, która nadaje kompozycji ponadczasowy charakter. W kontraście do rześkich nut pozostaje kuszący akord zamszu, cashmeranu i wetiweru, który  określa ciepły i zmysłowy aspekt kompozycji.


Reklama

Mężczyzna obdarzony magnetycznym wdziękiem, zatapia się w marzeniach, podziwiając barwy swoich posiadłości. Natura roztacza przed nim piękny spektakl: błękitny zachód słońca. Atmosfera przesycona jest intensywnymi emocjami. Tomaso Trussardi – Dyrektor Generalny Grupy - uosabia postać współczesnego mężczyzny sukcesu. Jest gwiazdą efektownego obrazu, podkreśla wytworność zapachu Trussardi Blue Land i ukazuje wartości marki – jej styl, klasę i tradycję.


Ceny:

Woda toaletowa 30 ml / 195 PLN           
Woda toaletowa 50 ml / 276 PLN           
Woda toaletowa 100 ml / 375 PLN


Zdjęcia główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności