Trussardi Blue Land - błękit i energia w męskim wydaniu

<
Gallery image
>
Trussardi Blue Land 1
<
Trussardi Blue Land 1Trussardi Blue Land 2Trussardi Blue Land 3Trussardi Blue Land 4Trussardi Blue Land 5Trussardi Blue Land 6Trussardi Blue Land 7
 
>
 
 

Nuta serca tej fascynującej i kuszącej kompozycji jest zarazem ciepła i chłodna. Wibrując energią, zabiera nas w podróż do świata czystych emocji, aż po bezkresny horyzont błękitnego lądu Trussardi Blue Land. Spowita fantastycznym błękitnym blaskiem, lawenda łączy się z eksplodującą świeżością imbiru i akordu morskiej bryzy.


Wyrażając poczucie przynależności do świata Trussardi oraz więź z jego dziedzictwem, zapach Blue Land, podobnie jak jego poprzednik My Land zabiera nas w podróż po krainie subtelnych emocji, gdzie na bezkresnym horyzoncie jednoczą się nauka i poezja. Tu niezwykła moc i piękno natury ukazują zachwycający spektakl. Błękit jest kolorem zachodu słońca, światła i energii. Ekscytujący promień lazuru symbolizuje poczucie swobody. Błękit staje się kolorem Trussardi Blue Land - świeżej, ale niezmiennie zmysłowej wersji męskiego zapachu Trussardi My Land.


Flakon i opakowanie

Wtórując elegancji i współczesnej sylwetce zapachu My Land, flakon Trussardi Blue Land jest artystycznym przedmiotem, który łączy walory artystycznego rękodzieła z cechami współczesnego wzornictwa. 

Wyjątkową opaskę na bokach flakonu charakteryzuje męska prosta elegancja. Element ten symbolizuje swobodę. Opaska wykonana jest w 100% z naturalnej włoskiej skóry i ma wyrafinowany odcień błękitu. Złoto zostało zastąpione przez srebro. 
Rodowy herb Trussardi i napis: Genuine Leather Made in Italy (prawdziwa skóra wyprodukowana we Włoszech) potwierdzają autentyczność tworzyw i mistrzostwo włoskiego rzemiosła. Transparentne szkło innowacyjnego flakonu z oryginalną szyjką ukazuje szlachetny błękit płynu.

Niezwykłe i oryginalne opakowanie Trussardi Blue Land wyraża prostotę i elegancję. 
Na przedniej ściance dominuje rodowy herb Trussardi i nazwa zapachu - Blue Land – wypisana srebrnymi literami.    Zapach

Nuta serca tej fascynującej i kuszącej kompozycji jest zarazem ciepła i chłodna. Wibrując energią, zabiera nas w podróż do świata czystych emocji, aż po bezkresny horyzont błękitnego lądu Trussardi Blue Land. Spowita fantastycznym błękitnym blaskiem, lawenda łączy się z eksplodującą świeżością imbiru i akordu morskiej bryzy. Uwerturę rześkich nut gorzkiej pomarańczy i zielonego jabłka przenika surowa woń kamiennego mchu, która nadaje kompozycji ponadczasowy charakter. W kontraście do rześkich nut pozostaje kuszący akord zamszu, cashmeranu i wetiweru, który  określa ciepły i zmysłowy aspekt kompozycji.


Reklama

Mężczyzna obdarzony magnetycznym wdziękiem, zatapia się w marzeniach, podziwiając barwy swoich posiadłości. Natura roztacza przed nim piękny spektakl: błękitny zachód słońca. Atmosfera przesycona jest intensywnymi emocjami. Tomaso Trussardi – Dyrektor Generalny Grupy - uosabia postać współczesnego mężczyzny sukcesu. Jest gwiazdą efektownego obrazu, podkreśla wytworność zapachu Trussardi Blue Land i ukazuje wartości marki – jej styl, klasę i tradycję.


Ceny:

Woda toaletowa 30 ml / 195 PLN           
Woda toaletowa 50 ml / 276 PLN           
Woda toaletowa 100 ml / 375 PLN


Zdjęcia główne i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-08-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto