Yasumi M°2½ Barber Oil - olejek do brody i wąsów

Jeśli zarost, to tylko zadbany. Mamy na to sposób - 100% naturalny, wegański olejek do pielęgnacji brody i wąsów. Specjalistyczna mieszanka dwóch naturalnych, nierafinowanych olejków macadamia i ze słodkich migdałów - wygładzi skórę i zmiękczy zarost.


Ale olejki to za mało, dlatego dodaliśmy innowacyjny składnik Apiscalp™ pozyskiwany z selera, który nawilży skórę oraz zlikwiduje uczucie świądu i łuszczenia. Delikatny zapach rozluźni i doda pewności siebie. Drwal, nie drwal grunt, że wąsy i broda będą lśniące i pachnące! Spróbujesz?


Cena: 39 zł / 30 ml

www.gabinety.yasumi.pl
www.sklep.yasumi.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-02-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności