Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19

<
Gallery image
>
Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19 1
<
Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19 1Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19 2Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19 3Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19 4Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19 5Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19 6Lanvin - kampania męska jesień-zima 2018/19 7
 
>
 
 

Bohaterami najnowszej kampanii mody męskiej na sezon jesień-zima 2018/19 zostali Simon Bornhall i Baptiste Perrin. Modele przed obiektywem Collier Schorr prezentowali elementy kolekcji stworzonej przez Lucasa Ossendrijvera, który jest projektantem i dyrektorem artystycznym męskiej linii domu mody Lanvin od 2006 roku. Holender w stylowy sposób połączył wysokie krawiectwo z modną odzieżą sportową.


Simon oraz Baptiste w jesienno-zimowej kampanii ubrani zostali w stylowe dwurzędowe długie płaszcze, kurtki narciarskie, koszule,, zdekonstruowane swetry czy prążkowane i kraciaste garnitury. Stylistka Sarah Richardson stworzyła warstwowe looki - modele jednocześnie prezentowali na sobie wiele elementów garderoby.


Źródło foto: strona internetowa Lanvin Paris
www.lanvin.com/de/news/kampagne-herrenkollektion-winter-2018/Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 10-09-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności