Robert Lewandowski w kampanii marki Vistula na jesień i zimę 2016/17 - kulisy sesji

<
Gallery image
>
Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 1
<
Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 1Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 2Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 3Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 4Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 5Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 6Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 7Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 8Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 9Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 10Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 11Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 12Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 13Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 14Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 15Robert Lewandowski w kampanii Vistula 2016/17 16
 
>
 
 

W lipcu, na tętniących życiem, otoczonych imponującą nowoczesną architekturą warszawskich ulicach, odbyła się sesja Vistuli na sezon jesień-zima 2016/2017. Twarzą kampanii został światowej klasy piłkarz i kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej - Robert Lewandowski, którego mieliśmy okazję oglądać również w wiosenno-letniej odsłonie kolekcji.


Roberta Lewandowskiego nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten utalentowany 27-letni piłkarz nie raz miał okazję zaprezentować swoją klasę na boisku. Ostatnio, podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 we Francji, gdzie wspólnie z polską drużyną doszedł do ćwierćfinału turnieju.  Jeden z najlepszych napastników na świecie i jednocześnie jeden z najprzystojniejszych piłkarzy jest już dzisiaj niekwestionowaną ikoną sportu.  

Przed obiektywem fotografa Robert Lewandowski pozował w wyrazistych, eleganckich zestawach. Przykładem mogą być nowoczesne kraciaste garnitury, płaszcz z wełny casentino oraz smokingowa welurowa marynarka z atłasowymi klapami. Obok zdecydowanej klasyki, na zdjęciach autorstwa Mateusza Stankiewicza, zobaczymy również casualowe stylizacje uzupełnione o trendowe sportowe modele. Będą to między innymi flanelowe koszule w kratkę, skórzana pikowana kurtka, dzianiny z wyrazistym warkoczowym splotem i czarne dżinsy. Całość stylizacji uzupełniono wysokiej klasy dodatkami: skórzanymi torbami, eleganckimi butami typu monki oraz jedwabnymi poszetkami i krawatami.

"Wizerunek wielkomiejskiego eleganta stworzono za pomocą wysokiej jakości tkanin, zachowanych w stonowanej jesienno-zimowej kolorystyce, za to urozmaiconej nadrukami i żakardowymi wzorami. W dużej mierze kolekcja, w której wystąpił Robert, składa się z klasycznych elementów męskiej garderoby, ale dzięki zastosowaniu zaskakujących rozwiązań krawieckich i wyrafinowanych materiałów staje się nowoczesna" - mówi Wojtek Bednarz, projektant marki Vistula.

"Sama organizacja sesji była dużym wyzwaniem. Jeden dzień zdjęciowy, różne lokalizacje oraz obecność Roberta w miejscach publicznych nie ułatwiały zadania. Wszędzie towarzyszył nam tłum fanów i rozanielonych kobiet" – mówi o pracy na planie Patrycja Hatalska, dyrektor marketingu Vistula Group. "Zależało nam, aby pokazać naszego bohatera nie tylko przez pryzmat piłki nożnej, ale też jako doskonały przykład współczesnego dżentelmena, który imponuje swoją postawą zarówno kobietom, jak i mężczyznom bez względu na wiek. Dżentelmena, który ma silną osobowość, swoje pasje i określony styl" - dodaje.

Zdjęcia do najnowszej kampanii na jesień i zimę 2016/17 wykonał Mateusz Stankiewicz, a końcowy efekt sesji będzie można zobaczyć już pod koniec sierpnia. Autorem zdjęć zakulisowych jest Bartosz Mrozowski.Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 07-08-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES