Robert Pattinson w kampanii Dior Homme Black Carpet jesień 2017

<
Gallery image
>
Robert Pattinson dla Dior Homme Black Carpet 1
<
Robert Pattinson dla Dior Homme Black Carpet 1Robert Pattinson dla Dior Homme Black Carpet 2Robert Pattinson dla Dior Homme Black Carpet 3Robert Pattinson dla Dior Homme Black Carpet 4
 
>
 
 

Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson ponownie pojawił się w kampanii francuskiego domu mody Dior. Aktor miał przyjemność swym wizerunkiem promować zapachy z linii Dior Homme. Tym razem Robert przed obiektywem Karla Lagerfelda prezentuje kolekcję "Black Carpet" na jesień-zima 2017.


Czarno-białe ujęcia Pattinsona przeplatają się z tajemniczymi, czarno-białymi fotografiami Paryża. Tajemnicza sesja zdjęciowa została wykonana z okazji 10-lecia obecności w marce Krisa Van Assche, czyli dyrektora kreatywnego działu męskiego Diora.

Stylowe kadry tworzą pomost pomiędzy eleganckimi, wieczorowymi projektami, a stylem sportowy oraz street wear.
Źródło foto:
www.dior.com/diormag/en_int/article/the-new-dior-campaign-0Autor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 25-05-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności