Selection - limitowana kolekcja marki Vistula na jesień i zimę 2016/17

<
Gallery image
>
Selection - limitowana kolekcja marki Vistula 1
<
Selection - limitowana kolekcja marki Vistula 1Selection - limitowana kolekcja marki Vistula 2Selection - limitowana kolekcja marki Vistula 3Selection - limitowana kolekcja marki Vistula 4Selection - limitowana kolekcja marki Vistula 5Selection - limitowana kolekcja marki Vistula 6Selection - limitowana kolekcja marki Vistula 7
 
>
 
 

Najnowsza kolekcja Vistuli to propozycja dla dżentelmena, wzbudzającego podziw zarówno u mężczyzn, jak i u płci pięknej. Wielkomiejskiego eleganta z osobowością, pasją i własnym stylem. Takiego, jakim jest Robert Lewandowski. To, na co sportowiec zwrócił szczególną uwagę przy wyborze ubrań z kolekcji Vistuli to nowoczesność, zgodność z trendami w światowej modzie męskiej oraz szlachetność tkanin i wykończeń zgodnych z najwyższą sztuką krawiecką, lecz we współczesnej, niepozbawionej nuty nonszalancji odsłonie.


W limitowanej  kolekcji Selection uwagę zwraca bogata paleta kolorystyczna. Klasyczne granaty, szarości i czerń wraz z towarzyszącymi im typowo jesiennymi brązami, beżami i zgaszoną zielenią, zostały wzbogacone o błękit, kobalt, bordo i ecru.

"Wśród deseni wyróżnia się krata. Nie zabraknie jednak graficznych mikrowzorów i nadruków oraz wyjątkowo widocznego w tym sezonie wzoru paisley – tradycyjnego, lecz w nowatorskim, oryginalnym ujęciu, na przykład powiększonym i pokrywającym nieformalne koszule" – mówi o kolekcji Wojtek Bednarz, projektant marki Vistula.

W limitowanej kolekcji występują wysokiej jakości tkaniny i materiały, wzbogacone o luksusowy kaszmir, urzekające nietypowymi połączeniami kolorystycznymi flanele, wyrafinowaną wełnę casentino, certyfikowaną przez Woolmark wełnę z merynosów oraz bawełnę z renomowanych manufaktur z Austrii i Włoch.

Formalna odsłona linii Selection to wysokiej jakości wełniane garnitury  urozmaicone subtelnymi, jak i wyrazistymi kratami, eleganckie jedno – i dwurzędowe płaszcze w jesiennych odcieniach beżu, zieleni i granatu oraz eleganckie marynarki w nowoczesne mikrowzowy. Modele, które szczególnie wyróżniają się w kolekcji to kraciasty płaszcz z wełny casentino, w czerwono-granatowej kolorystyce, nowoczesny, dopasowany dwurzędowy garnitur oraz kamizelki, które można nosić w komplecie z garniturem lub solo, tworząc przy tym indywidualne stylizacje.

W casualowej odsłonie linii Selection znajdziemy między innymi skórzane kurtki, swetry z warkoczowymi splotami wykonane z luksusowych wełen, ciepłą pikowaną szarą puchówkę, klasyczne parki w różnych długościach oraz flanelowe koszule idealne na weekendowe wyjazdy. 

Limitowaną kolekcję Vistuli promuje sesja zdjęciowa z udziałem Roberta Lewandowskiego wykonana przez jednego z najlepszych polskich fotografów – Mateusza Stankiewicza. Autorem filmu towarzyszącego kampanii jest Kuba Kossak.

Kolekcja Roberta Lewandowskiego jest już dostępna w sklepie internetowym www.vistula.pl  oraz w salonach firmowych marki. Oznaczona specjalną zawieszką linia Selection wyeksponowana została w salonach w specjalnej strefie oznaczonej znakiem #RL9vst.
Hasztag powstał poprzez połączenie inicjałów Roberta Lewandowskiego z charakterystyczną dziewiątką z koszulki oraz skrótu nazwy marki Vistula –VST. Znak #RL9vst będzie wykorzystany w komunikacji na witrynach, w salonach oraz w szczególności w social mediach.


Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz
Make-up i włosy: Adam Szaro
Backstage: Bartosz Mrozowski
Produkcja: Move PictureAutor: Edyta Pawlak
Data publikacji: 09-09-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES