Braun Series 9 Pro - nowa golarka z pierwszym na świecie etui ładującym

<
Gallery image
>
Braun Series 9 Pro - nowa golarka 1
<
Braun Series 9 Pro - nowa golarka 1Braun Series 9 Pro - nowa golarka 2Braun Series 9 Pro - nowa golarka 3Braun Series 9 Pro - nowa golarka 4Braun Series 9 Pro - nowa golarka 5Braun Series 9 Pro - nowa golarka 6Braun Series 9 Pro - nowa golarka 7Braun Series 9 Pro - nowa golarka 8Braun Series 9 Pro - nowa golarka 9Braun Series 9 Pro - nowa golarka 10Braun Series 9 Pro - nowa golarka 11
 
>
 
 

Marka Braun celebruje w tym roku 100-lecie i prezentuje swoją najbardziej wydajną golarkę elektryczną - Braun Series 9 Pro. Seria 9 Pro to odzwierciedlenie najważniejszych wartości firmy - prostoty, użyteczność i trwałość. Urządzenie zostało połączone z pierwszym na świecie etui ładującym PowerCase, który zapewnia do 6 tygodni golenia bez ładowania.


Braun wprowadza nową golarkę Braun Series 9 Pro z pierwszym na świecie etui ładującym.

Doświadcz najskuteczniejszego golenia z nowym zestawem od Braun. Usuwaj zarost w dowolnym miejscu i czasie. Do 6 tygodni golenia po jednorazowym naładowaniu golarki.


Golarka Braun Series 9 Pro została zaprojektowana tak, aby bez problemu radziła sobie z różnymi rodzajami trudnych włosów dzięki połączeniu unikalnych ostrzy, technologii sonicznej i adaptacji. W połączeniu z etui ładującym PowerCase, urządzenie zapewnia do 6 tygodni doskonałego golenia bez ładowania, niezależnie od tego, czy golisz 1-, 3-, czy 7-dniowy zarost.

Nowa Series 9 Pro goli zarost pod niższym kątem dzięki specjalistycznym trymerom. Urządzenie radzi sobie nawet z trudnymi rodzajami włosów, dzięki czemu nie musisz powtarzać golenia problematycznych obszarów.


Golarka Braun Series 9 Pro

• Golarka posiada innowacyjną głowicę ProHead, która jest wyposażona w zsynchronizowane elementy golące „ProHead–5” (4+1 elementów golących), które współpracują ze sobą, aby wychwycić więcej włosów. Wbudowany w głowicę nowy trymer ProLift delikatnie unosi i przycina więcej włosów, pomagając golić się nawet 10% szybciej. Trymer posiad o 35% szerszy otwór i o 30% cieńsze końcówki co pozwala uchwycić płasko leżące włosy.

• Ruchome ostrza i obrotowa głowica o zakresie ruchu 40 stopni do przodu i do tyłu, automatycznie dopasowują się do konturów twarzy, czyniąc golenie przyjemnym i delikatnym na każdym obszarze twarzy.

• Cienka folia OptiFoil o grubość 0,058 mm posiada aż 899 unikalnych otworów i zapewnia ostrzom lepszy dostęp do włosów jednocześnie zabezpieczając skórę podczas golenia. Zarost zostaje przycięty do długości poniżej 0,05 mm.

• Unikalna technologia dźwiękowa oznacza, że głowica golarki wykonuje 10 000 mikrowibracji na minutę. Wibracje pomagają golarce wychwytywać więcej włosów – im więcej wibracji, tym więcej włosów zostanie zatrzymanych w otworach i ściętych.

• Nowo zaprojektowany, precyzyjny przełącznik blokuje głowicę golarki, zapewniając maksymalną kontrolę i dokładne golenie trudno dostępnych miejsc - na przykład szyi lub okolic nosa.

• Technologia AutoSense dostosowuje moc pracy urządzenia do gęstości zarostu i zapewnia dokładne golenie nawet bardzo gęstego zarostu.

• Urządzenie jest w 100% wodoodporne.


Etui ładujące PowerCase

• Wybrane zestawy Braun Series 9 Pro zostały wyposażone w przenośne etui ładujące PowerCase, które pozwala zachować moc i wydajność golarki w podróży.
• Etui PowerCase zapewnia do 90 minut bezprzewodowego golenia w dowolnym miejscu i czasie bez ładowania.
• 5 minut ładowania wystarczy na jedno golenie.        
• Wydajny, wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia ponad 50% dłuższy czas pracy golarki – do 6 tygodni po jednorazowym naładowaniu.
• Funkcja PinCharging oznacza, że podczas ładowania golarki nie jest wymagane zewnętrzne zasilanie.
• Etui ładujące PowerCase można również dokupić oddzielnie.  

Wybrane modele Braun Series 9 Pro są dostępne w zestawie z bazą SmartCare Center, która za pomocą jednego przycisku umożliwia ładowanie, czyszczenie, smarowanie ostrzy oraz suszenie golarki.

Braun wierzy w moc dobrego projektu. Golarka Braun Series 9 Pro została zaprojektowana tak, aby zapewnić do 7 lat golenia. Golarka jest produkowana w fabryce wykorzystującej w 100% energię odnawialną.


Braun Series 9 Pro, cena: od 1.999 do 2.499 zł w zależności od modelu.

Więcej informacji znajdziesz na www.braun.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-12-2021

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES