Gillette Fusion ProGlide - najostrzejsza technologia od Gillette

<
Gallery image
>
Gillette Fusion ProGlide 1
<
Gillette Fusion ProGlide 1Gillette Fusion ProGlide 2Gillette Fusion ProGlide 3Gillette Fusion ProGlide 4Gillette Fusion ProGlide 5Gillette Fusion ProGlide 6Gillette Fusion ProGlide 7Gillette Fusion ProGlide 8Gillette Fusion ProGlide 9Gillette Fusion ProGlide 10Gillette Fusion ProGlide 11Gillette Fusion ProGlide 12Gillette Fusion ProGlide 13Gillette Fusion ProGlide 14Gillette Fusion ProGlide 15Gillette Fusion ProGlide 16Gillette Fusion ProGlide 17Gillette Fusion ProGlide 18Gillette Fusion ProGlide 19
 
>
 
 

Najnowsza maszynka Gillette Fusion ProGlide to najbardziej zaawansowany technologicznie produkt w historii marki. Oparta na technologii Gillette Fusion, maszynka ProGlide wzbogacona została o 7 innowacyjnych rozwiązań, wśród nich – najostrzejsza technologia od Gillette, dzięki której maszynka zapewnia wyjątkowy komfort golenia. Mężczyźni są różni, tak jak różne są nawyki golenia. Jedni usuwają zarost codziennie, inni od czasu do czasu. Różne może też być podejście do samego procesu golenia, m.in. w zakresie liczby pociągnięć maszynką, czy pod względem siły jej nacisku na skórę. Co więcej, odmienne są uwarunkowania biologiczne skóry, długość zarostu i kierunek jego wzrostu. Skoro istnieje tyle różnic, czy jest coś co łączy mężczyzn w podejściu do golenia? Tak. Potrzeba gładkiej skóry i wyjątkowego komfortu. Eksperci Gillette postanowili sprostać temu wyzwaniu i stworzyli maszynkę idealną, która perfekcyjnie usuwa zarost, uwzględnia biologiczne uwarunkowania skóry mężczyzny oraz różne nawyki związane z goleniem.


7 innowacji głównych

Nowa maszynka Gillette Fusion ProGlide to połączenie najlepszej technologii Fusion z innowacyjnymi rozwiązaniami. Maszynkę wyposażono w 7 technologicznie zaawansowanych elementów: Pierwsza innowacja zastosowana w maszynce to „najostrzejsza technologia” - najcieńsze w historii marki Gillette ostrza, zapewniające wyjątkowy komfort golenia. ProGlide posiada pięć cienkich, a zarazem trwałych, blisko rozstawionych ostrzy Power Glide z powłoką Anti-Friction redukującą tarcie i minimalizującą powstawanie ewentualnych podrażnień. Cienkie ostrza zmniejszają opór prowadzenia maszynki, dzięki czemu gładko ścinają zarost i ograniczają efekt ciągnięcia włosków. Odległość między nimi nie przekracza 1,05 milimetra i jest stała, dzięki zastosowaniu systemu stabilizacji ostrzy. Umieszczony po środku wkładu maszynki, pozwala utrzymać optymalną odległość między ostrzami, rozkładając siłę nacisku równomiernie na maszynce i sprawiając, że krawędzie dopasowują się do powierzchni twarzy.

Kolejną innowacją, w którą wyposażono Gillette Fusion ProGlide są elastyczne listki napinające zbudowane z włókien Microfins, przypominające kształtem pług. Podnoszą one włoski, co ułatwia przycięcie zarostu,  usuwają nadmiar żelu, wygładzają i napinają skórę, dzięki czemu utrzymuje ona idealny kontakt z ostrzami, a golenie jest dokładne i przyjemne. W Gillette Fusion ProGlide zastosowano również zmienioną formułę paska nawilżającego Lubrastrip, który dostarcza odpowiednią dawkę nawilżenia i ułatwia golenie, co przyczynia się z kolei do redukcji powstawania podrażnień. Został on nasączony olejkami mineralnymi oraz polimerami, tak aby maszynka gładko przesuwała się po skórze, nawet po kilku pociągnięciach w tym samym miejscu. Maszynka Gillette Fusion ProGlide posiada również zmodyfikowany i precyzyjny trymer, który zawiera ulepszone ostrze i specjalne wypustki ułatwiające spłukiwanie. Dodatkowo wyposażony jest on w grzebień wyrównujący dłuższe włoski. Dla mężczyzn, dla których liczy się również wygoda prowadzenia maszynki udoskonalono rączkę. W Gillette Fusion ProGlide jest ona większa niż np. w Gillette Fusion. Idealnie wyprofilowana i dopasowana do męskiej dłoni, zapewnia jeszcze lepszą kontrolę podczas golenia. W wersji Power maszynki zastosowano dodatkowo mikrogrzebień, który naprowadza włosy na ostrza i podtrzymuje je zanim zostaną ścięte. Niezależnie od częstotliwości golenia i długości zarostu, mikrogrzebień  wyłapuje wszystkie włoski napina je z taką samą siłą i precyzją, maksymalizują w rezultacie efekt gładkości.


Potwierdzone przez 30 000 mężczyzn

Nowa maszynka Gillette Fusion ProGlide stworzona została przez grono specjalistów w Centrum Innowacji Gillette w Reading, w Wielkiej Brytanii. Jak opowiada współtwórca nowej maszynki dr Kristina Vanoosthuzye: „Zaprosiliśmy około 30 000 mężczyzn z różnych części Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych do współpracy przy tworzeniu nowej wersji maszynki Gillette. Zaczęliśmy od badań właściwości skóry i włosów, oraz samego procesu golenia. Kolejno w zespole naukowców, inżynierów i technologów, jak również specjalistów od projektowania i produkcji, przygotowaliśmy prototyp maszynki. Zaprosiliśmy naszych testerów do wypróbowania produktu i podzielenia się swoimi wrażeniami. Po wielu latach badań, wywiadów, zbierania danych i udoskonalania prototypu powstała maszynka Gillette Fusion ProGlide”.

Długa droga kreowania ostatecznego kształtu maszynki i determinacja dziesiątek osób zaangażowanych w projekt, przyczyniła się do powstania produktu najwyższej klasy i precyzji w portfolio maszynek Gillette.


Innowacja i pielęgnacja

Stosowanie niewłaściwych produktów do golenia i pielęgnacji skóry, prowadzi do przesuszenia i podrażnień naskórka. Dlatego kluczowe przy goleniu jest nie tylko stosowanie maszynek wysokiej jakości, ale również odpowiednich kosmetyków przed i po goleniu, dzięki którym skóra jest nawilżona i szybko się regeneruje. Wraz z premierą najnowszej maszynki Gillette Fusion ProGlide wprowadzono na rynek linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy Gillette Fusion ProGlide i Gillette PRO. Wspomagają one codzienną pielęgnację, łagodząc występowanie zmian skórnych, wynikających z niekorzystnych czynników zewnętrznych. Jak podkreśla dr Kristina Vanoosthuzye, ekspert z Centrum Innowacji Gillette w Reading: „Zaleca się stosowanie kosmetyków łącznie, w formie programu pielęgnacyjnego. Kosmetyki jednej linii minimalizują bowiem ryzyko wystąpienia podrażnień i przyczyniają się do długotrwałego utrzymania dobrej kondycji skóry, a co najważniejsze zwiększają komfort golenia”.

W skład nowej linii pielęgnacyjnej Gillette wchodzą:

Gillette Fusion ProGlide Hydrating, żel do golenia o działaniu nawilżającym
Nawilżający żel do twarzy zawierający substancje odżywcze, m.in. polimery, które zwiększają poślizg maszynki, gwarantując ochronę skóry przed zacięciami spowodowanymi goleniem. Żel zmiękcza zarost w trakcie golenia, a dzięki wysokiej zawartości gliceryny oraz masła shea, skutecznie nawilża skórę podczas golenia zmniejszając uczucie podrażnienia.

Cena: 200 ml / 24,99 PLN

Gillette Fusion ProGlide Cooling, żel do golenia o działaniu chłodzącym
Zawarte w żelu substancje odżywcze i mentol łagodzą skórę, zapewniając uczucie chłodzenia podczas golenia. Żel zapewnia wyjątkową dokładność i komfort golenia,  pozostawiając skórę gładką i chroniąc ją przed utratą wilgoci.

Cena: 200 ml / 24,99 PLN

Gillette PRO 3 in 1 Instant Hydration Balm, nawilżający balsam 3w1
Balsam nawilża, odżywia i chroni skórę podczas jednego użycia. o nietłustej i lekkiej formule, przeznaczony do stosowania po goleniu. Zaprojektowany w celu ochrony i natychmiastowego nawilżania skóry, aby zapewnić jej komfort przed, po i w trakcie golenia, pozostawiając efekt odświeżenia skóry przez cały dzień. Posiada formułę potrójnej ochrony i zawiera witaminy B3 i E, a także prowitaminę B5 wspomagające świeży wygląd skóry. Formuła SPF 15 pomaga chronić skórę przed promieniowaniem UVA/UVB.

Cena: 50 ml / 14,99 PLN

Gillette PRO 2 in 1 Intense Cooling Balm, intensywnie chłodzący balsam 2w1
Balsam nawilża i chłodzi świeżo ogoloną skórę podczas jednego użycia. Dzięki kompleksowi z najwyższym stężeniem składników chłodzących wśród produktów Gillette, zapewnia natychmiastowe poczucie świeżości. Zaprojektowany w celu utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry przez cały dzień.

Cena: 50 ml / 14,99 PLN

Gillette PRO Orangeburst, woda po goleniu z nutą pomarańczy
Śmiała kompozycja nuty zapachowej pomarańczy pozostawia uczucie chłodu. Składniki witalizujące zapewniają uczucie świeżości i pewności siebie przez cały dzień. Woda po goleniu Gillette Pro Orangeburst zawiera alkohol, który odkaża skórę po goleniu.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 16-11-2011

KOMENTARZE

Idealny dla mężczyzny :)
 
Anita N. | 18.11.2011 | 22:39

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES