Gillette Fusion ProShield™ - nowa maszynka do golenia z paskami nawilżającymi

<
Gallery image
>
Gillette Fusion ProShield™ 1
<
Gillette Fusion ProShield™ 1Gillette Fusion ProShield™ 2Gillette Fusion ProShield™ 3Gillette Fusion ProShield™ 4Gillette Fusion ProShield™ 5Gillette Fusion ProShield™ 6
 
>
 
 

Badania dowodzą, że podczas golenia mężczyźni zbyt wiele razy golą to samo miejsce na skórze. Oprócz straty czasu powoduje to także podrażnienia i zaczerwienienia. Gillette nieustająco unowocześnia produkty, by dawały użytkownikom poczucie komfortu. Nowa maszynka Gillette Fusion ProShield™, powstała właśnie po to by mężczyźni nie musieli zmieniać tego, jak się golą. Gillette Fusion ProShield™ to maszynka ze specjalnie zaprojektowanymi nawilżającymi paskami, chroniącymi męską skórę twarzy przed podrażnieniami.


Badania dowodzą, że podczas golenia mężczyźni zbyt wiele razy golą to samo miejsce na skórze. Oprócz straty czasu powoduje to także podrażnienia i zaczerwienienia. Gillette nieustająco unowocześnia produkty, by dawały użytkownikom poczucie komfortu. Nowa maszynka Gillette Fusion® ProShield™, powstała właśnie po to by mężczyźni nie musieli zmieniać tego, jak się golą. Według najnowszych badań, większość mężczyzn wykonuje około 170 pociągnięć ostrzem podczas każdego golenia. Tymczasem około 120 z nich to poprawianie golenia w miejscu, gdzie pierwsze ruchy usunęły już większość zarostu. To właśnie z powodu tych ponownych pociągnięć, mimo iż przez lata bardzo wiele zmieniło się w technologii projektowania ostrzy, większość mężczyzn po goleniu wciąż odczuwa podrażnienia. Z myślą o mężczyznach, Gillette® udoskonaliło swoje maszynki, by jeszcze lepiej chronić skórę twarzy przed podrażnieniami. Mężczyźni nie muszą już zmieniać swoich zwyczajów przed lustrem. Nowe maszynki Gillette Fusion® ProShield™ wyposażono bowiem w paski nawilżające skórę zarówno przed jak i po kontakcie z ostrzami. Skóra jest więc chroniona cały czas – bez względu na ilość pociągnięć.


Każdy mężczyzna po goleniu chce się czuć lepiej i być gotowym na nowe wyzwania. Jednak w czasie golenia działa niemal automatycznie. Pierwszym ruchem usuwa środek ochronny (żel, piankę), a następnie kontynuuje golenie bez nawilżenia. Może to spowodować podrażnienie, zaczerwienienie albo zacięcie. To zaś sprawia, że mężczyzna nie czuje się po goleniu zbyt komfortowo, ani też nie wygląda najlepiej. Dlatego właśnie Gillette® przygotowało maszynkę Fusion ProShield™, zaprojektowaną by aktywnie chronić przed podrażnieniami za pomocą dwóch pasków nawilżających, chroniących skórę przed a także po zetknięciu z precyzyjnymi ostrzami. Dzięki temu skóra jest za każdym razem dokładnie ogolona i w świetnym stanie.

Najtrudniej jest zmienić stare przyzwyczajenia. Szczególnie te, które weszły w krew przez lata powtarzania. Gillette o tym wie. Dlatego zamiast pouczać dopasowało design swoich produktów do potrzeb użytkowników, tak by mężczyźni nie musieli zmieniać swoich przyzwyczajeń. Teraz mogą dbać o skórę twarzy przy każdym pociągnięciu i mieć pewność, że po zakończeniu golenia będą gotowi do działania.


Nowości w maszynce Gillette Fusion® ProShield™

W nowej maszynce ProShield pasek nawilżający Lubastrip umiejscowiono nad i pod ostrzami, aby chronił przed podrażnieniami tak przed jak i po zetknięciu z ostrzami. Dodatkowo, trymer umieszczony w tylnej części maszynki ułatwia przycinanie i modelowanie zarostu, także w trudno dostępnych miejscach.


W zaawansowanej maszynce Proshield zastosowano także:
- najcieńsze, doskonałe ostrza to mniej ciągnięcia i szarpania włosów
- najbardziej zaawansowaną technologię ostrzy Gillette
- technologię stabilizacji ostrzy, która optymalizuje odległość, by dać poczucie komfortu
- technologię MicroComb, prowadzącą włoski zarostu wprost na ostrza
- szóste ostrze znajdujące się z tyłu maszynki – jest to precyzyjny trymer dla dokładniejszej stylizacji zarostu


O technologii uchwytu FlexBall:
- innowacyjny uchwyt FlexBall, pozwala głowicy wyposażonej w ostrza obracać się w różnych kierunkach, pozostając jednocześnie w maksymalnym kontakcie ze skórą. Dzięki temu maszynka usuwa praktycznie każdy włosek.


Dostępna w dwóch wariantach:
- Standardowy (żółty)
- Chill™ z technologią chłodzenia (niebieski)

Ważna informacja – maszynki z ostrzami ProShield pasują do wszystkich uchwytów typu Fusion oraz ProGlide.
Gillette unowocześnia technikę golenia dzięki Fusion ProGlide z technologią FlexBall. Teraz zmienia także wygląd maszynek Fusion ProShield. Golenie stało się łatwiejsze dzięki najbardziej zaawansowanym maszynkom Gillette. Już ponad 40 milionów mężczyzn wypróbowało niezawodne Gillette Fusion Proglide Flexball..


Cena:
Gillette Fusion® ProShield™: 57,99 PLN

Dodatkowe informacji na temat Gillette Fusion ProShield™ i innych produktów marki Gillette, znajdują się na stronie www.gillette.comAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-03-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES