Gillette MACH3 Turbo - nowa maszynka do golenia

<
Gallery image
>
Gillette MACH3 Turbo 1
<
Gillette MACH3 Turbo 1Gillette MACH3 Turbo 2Gillette MACH3 Turbo 3Gillette MACH3 Turbo 4
 
>
 
 

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jeden smartfon potrafi zastąpić 10 innych przedmiotów? A z jakiego powodu 1 maszynka do golenia może być bardziej wydajna niż 10 jednorazówek? Dzięki idei 10 do 1 będziesz w stanie dokonywać sprytnych wyborów, które ułatwią Twoje życie! Z nową maszynką MACH3 Turbo nawet po 10 goleniu poczujesz większy komfort niż za każdym razem kiedy sięgasz po jednorazówkę.


Jeden gadżet potrafi być na tyle funkcjonalny, że zastępuje nam 10 innych przedmiotów. Przykładowo gdyby nie smartfon musielibyśmy otaczać się wieloma rzeczami, które zajmują miejsce a korzystanie z nich, jak się teraz okazuje, jest bardzo niewygodne. W przypadku smartfona byłby to nie tylko telefon, latarka, mapa, ale także odtwarzacz muzyczny, książka, czy nawet konsola do gier. A co najgorsze korzystanie z tych przedmiotów zajęłoby nam znacznie więcej czasu niż z jednego urządzenia!

Idea 10 do 1 towarzyszy wielu aspektom naszego życia. Dzięki niej, jesteśmy w stanie m.in. wybierać sprytne rozwiązania, które pozwolą nam zaoszczędzić pieniądze. Może to być zakup bardziej wydajnego sprzętu, który zastąpi 10 przeciętnych gadżetów, lub jednego wyjątkowego samochodu, który bez wątpienia ma lepsze parametry od 10 innych. Dobre nawyki wiążą się także z prawidłowym żywieniem – 1 zdrowy produkt ma większą wartość dla naszego organizmu niż 10 niezdrowych odpowiedników, które mogą szkodzić zdrowiu.


10 do 1 -  MACH3 Turbo

Idea 10 do 1 może mieć także zastosowanie w takich codziennych rytuałach jak golenie. Najnowsza maszynka Gillette MACH3 Turbo z bardziej precyzyjnymi ostrzami goli skuteczniej od nowej jednorazówki nawet po 10 użyciu. Jest to zasługa najnowszej technologii zastosowanej w maszynce oraz trzech innowacyjnych ultra cienkich ostrzy z systemem redukującym tarcie, zapewniających bliskie golenie bez podrażnień. Systemowa maszynka jest wyposażona w nową lepszą, elegancką, metalową rączkę oraz o 30% szerszy pasek nawilżający dla większego komfortu i dokładności golenia. Wszystkie funkcje nowej maszynki pozwalają kontrolować nacisk ostrzy na powierzchnię skóry, gwarantując bardziej komfortowe golenie i zapobiegając zaczerwienieniu twarzy, często występującego po zastosowaniu maszynki jednorazowej. Dzięki idei 10 do 1 możesz dokonać sprytnego wyboru, poprzez wymianę 10 jednorazówek na 1 ostrze MACH3 Turbo.
Sugerowana cena detaliczna za maszynkę Gillette MACH3 (w zestawie z zapasowym ostrzem): 36,99 zł.


4 wymienne ostrza = 4 miesiące golenia

Zestaw czterech wymiennych ostrzy MACH3 gwarantuje 4 miesiące precyzyjnego golenia bez podrażnień! Oznacza to, że 1 wkład MACH3 starcza aż na 1 miesiąc golenia. W odróżnieniu od jednorazówki, ostrza MACH3 można wymieniać, kiedy się zużyją. Dzięki temu 1 rączkę maszynki możemy używać przez długie lata.
Sugerowana cena detaliczna za zestaw czterech wymiennych ostrzy MACH3: 49,99 zł


Klub Shave Masters

Produkty Gillette, np. maszynkę MACH3, można także zamówić poprzez stronę www.shavemasters.pl. Dołączając do klubu Shave Masters, nie będziesz się musiał dłużej martwić zakupem nowych ostrzy. Ciesz się regularną dostawą ostrzy do domu: znajdź ostrza dla siebie, określ częstotliwość dostaw i zamów bezpłatną przesyłkę. Zapłacisz tylko i wyłącznie za ostrza, natomiast rączkę maszynki otrzymasz za darmo. Uczestnictwo w programie zapewnia także specjalne promocje.

Największe zalety klubu Shave Masters:
• regularne, darmowe dostawy nowych ostrzy Gillette
• rabat aż do 12 złotych na wszystkie ostrza
• bezpłatną rączkę wraz z pierwszym zamówieniem


Cena za maszynkę Gillette MACH3 (w zestawie z zapasowym ostrzem): 36,99 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-05-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES