Luba Silver John - pierwsze nawilżane chusteczki dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Luba Silver John 1
<
Luba Silver John 1Luba Silver John 2
 
>
 
 

Nawilżane chusteczki Silver John do higieny osobistej mężczyzn to pierwszy tego typu produkt na rynku męskich kosmetyków. Zaprojektowane dla aktywnych i świadomych mężczyzn, ceniących sobie uniwersalne i multifunkcyjne rozwiązania. Skutecznie oczyszczają miejsca intymne, gwarantując czystość i świeżość w każdym momencie dnia. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa podkreśla męski charakter produktu.


Zawarte w produkcie jony srebra działają dwukierunkowo: niwelują przykry zapach i zapobiegają jego powstawaniu oraz hamują wzrost bakterii, dzięki czemu tworzą na skórze barierę ochronną.

Małe, dyskretne opakowanie, mieści się w kieszeni spodni, dzięki temu można je mieć zawsze przy sobie. Niezbędne w biurze, na siłowni, w delegacji i w podróży.


Cena: 4,99 zł / opakowania typu flow-pack 15 sztukAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności