Nivea Men Protect&Care Body Shaving - linia do golenia ciała dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Nivea Men Protect&Care Body Shaving 1
<
Nivea Men Protect&Care Body Shaving 1Nivea Men Protect&Care Body Shaving 2Nivea Men Protect&Care Body Shaving 3Nivea Men Protect&Care Body Shaving 4Nivea Men Protect&Care Body Shaving 5
 
>
 
 

Golenie ciała jest już dla wielu mężczyzn codziennym nawykiem. Współczesny mężczyzna coraz częściej sięga po maszynkę do golenia, nie tylko po to by zgolić wąsy czy brodę, ale by zadbać o całe ciało. Nivea stworzyła linię Nivea Men Protect&Care Body Shaving, która ułatwia dokładne golenie, pielęgnację i pełną ochronę skóry przed podrażnieniami.


Golenie całego ciała staje się naturalnym elementem pielęgnacji. Jak pokazują badania, 52% mężczyzn goli swoje ciało, a 18% z nich robi to regularnie. Szczególnie latem, kiedy temperatura na zewnątrz wzrasta, dbają o te części ciała, które w upalne dni są częściej odsłaniane. Jednak codzienne golenie u niektórych mężczyzn powoduje podrażnienia. Rozwiązaniem jest nowa linia Nivea Men Protect&Care Body Shaving.

Nowe kosmetyki Nivea Men Protect&Care Body Shaving swoją skuteczność zawdzięczają formule wzbogaconej o aloes i prowitaminę B5, która dba o skórę i chroni ją przed podrażnieniami. Skóra zyskuje naturalną gładkość, bez zaczerwienienia i uczucia pieczenia. Dodatkowo produkty gwarantują wygodną aplikację – żel do golenia zapewnia wyjątkowe prowadzenie ostrza, sztyft do golenia jest bardzo praktyczny w użyciu i nie spływa ze skóry nawet pod prysznicem, można go nakładać bezpośrednio na skórę. Balsam po goleniu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, łagodząc podrażnienia i nawilżając skórę.


W skład linii Nivea Men Protect&Care Body Shaving wchodzą: ochronny sztyft i żel do golenia ciała oraz ochronny balsam po goleniu.

Ochronny sztyft do golenia ciała

Z formułą wzbogaconą o aloes i prowitaminę B5 umożliwia idealne golenie. Zapewnia wygodny sposób użycia i łatwą aplikację. Można stosować go bezpośrednio na skórę.
• Dba o skórę i chroni ją przed podrażnieniami.
• Zapewnia gładkie golenie.
• Jest wygodny w użyciu i łatwo się aplikuje.
• Chroni skórę przed pieczeniem i zaczerwienieniami. 

Cena: 25,99 zł / 75 ml


Ochronny żel do golenia ciała

Z formułą zawierającą aloes i prowitaminę B5 dba o skórę podczas golenia i pomaga chronić ją przed podrażnieniami. Zapewnia wyjątkowe prowadzenie ostrza i nie spływa ze skóry nawet pod prysznicem. Dzięki specjalnemu systemowi otwierania jest wygodny i łatwy w użyciu.
• Dba o skórę podczas golenia.
• Chroni ją przed podrażnieniami.
• Zapewnia dokładne golenie i wyjątkowe prowadzenie ostrza.
• Nie spływa ze skóry nawet pod prysznicem.

Cena: 17,99 zł / 200 ml


Ochronny balsam po goleniu

Zawiera aloes i prowitaminę B5, natychmiastowo łagodzi oraz pomaga chronić skórę przed podrażnieniami i zaczerwienieniami. Intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.
• Wyjątkowa ochrona przed podrażnieniami.
• Natychmiastowo łagodzi.
• Łatwo się rozprowadza.
• Szybko się wchłania.
• Intensywnie i długotrwale nawilża.

Cena: 25,99 zł / 240 ml


Kilka faktów o...

• Według badań 52% mężczyzn goli swoje ciało (34% okazjonalnie, a 18% regularnie), a 48% nie goli się wcale.
• Mężczyźni coraz częściej deklarują golenie różnych części ciała; pachy (72%), tors (47%), brzuch (29%), ręce (20%), nogi (20%), plecy (15%) miejsca intymne (15%). Trend ten jest widoczny zwłaszcza wśród młodych mężczyzn.
• Gdzie i jak? 51% mężczyzn goli się pod prysznicem. 64% mężczyzn goli się na mokro maszynką do golenia, z czego 84% używa zamiennych produktów jak żele i szampony itp.
• Czym różni się golenie twarzy od golenia ciała?
Twarz:
- Podrażnienia skóry twarzy występują tuż po goleniu.
- Skóra jest przyzwyczajona do częstego golenia.
- Włosy odrastają szybko.
Ciało:
- Podrażnienia skóry występują najczęściej kiedy zaczynają odrastać włosy czyli po 24/48h.
- Więcej podrażnień: skóra przykryta ubraniami, nie jest przyzwyczajona do częstego golenia.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-07-2018

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności