Nowość dla mężczyzn - Wilkinson Sword Hydro Connect 5: nawilża przy każdym goleniu, chroniąc skórę przed podrażnieniami

<
Gallery image
>
Wilkinson Sword Hydro Connect 5 1
<
Wilkinson Sword Hydro Connect 5 1Wilkinson Sword Hydro Connect 5 2Wilkinson Sword Hydro Connect 5 3Wilkinson Sword Hydro Connect 5 4Wilkinson Sword Hydro Connect 5 5Wilkinson Sword Hydro Connect 5 6Wilkinson Sword Hydro Connect 5 7Wilkinson Sword Hydro Connect 5 8Wilkinson Sword Hydro Connect 5 9
 
>
 
 

Widok świeżo ogolonej twarzy w lustrze stanowi dla mężczyzny prawdziwą przyjemność, jednak sam proces golenia często postrzegany jest jako nieprzyjemny obowiązek - nawet ostrożne prowadzenie maszynki nie oferuje idealnego ogolenia. Wilkinson Sword zrewolucjonizował proces golenia, tworząc maszynkę Wilkinson Sword Hydro Connect 5, która nawilża skórę przy każdym goleniu i zapewnia o 40% mniej tarcia niż pasek nawilżający Quattro Titanium.


Innowacyjna metoda dozowania żelu zapewniająca natychmiastową ochronę i nawilżenie skóry podczas golenia

Główną zaletą wkładu nowej maszynki Wilkinson Sword Hydro Connect 5 jest pojemnik z żelem, który zapewnia natychmiastową żelową ochronę i nawilża skórę podczas golenia. Żel aktywowany jest pod wpływem wody i uwalnia się za każdym razem, gdy włożymy maszynkę pod wodę, co pomaga chronić skórę przed niechcianymi podrażnieniami. Dodatkowo zapewnia on o 40% mniejsze tarcie niż pasek nawilżający w maszynce Wilkinson Quattro™ Titanium. Pojemnik we wkładzie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 napełniony jest żelem z bogatą formułą, którą stworzono z wyselekcjonowanej mieszanki składników, nawilżających skórę podczas każdego golenia. System natychmiastowej ochrony i nawilżenia zapewnia uczucie zadbanej skóry, która jest nawilżona aż do jednej godziny po goleniu.


5 ostrzy Ultra Glide

Wkład nowej maszynki Wilkinson Sword Hydro Connect 5 jest wyposażony w pięć ostrzy Ultra Glide z wbudowanym systemem ochrony skóry Skin Guards, który pomaga kontrolować jej układ pod ostrzami, wygładzając powierzchnię w celu redukcji podrażnień.  Skóra jest nie tylko nawilżona aż do jednej godziny po goleniu, ale również wyjątkowo gładka.


Uchylny trymer

Funkcja Flip Trimmer zastosowana we wkładzie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pozwala na odchylenie pojemnika z żelem, dzięki czemu maszynka goli trudno dostępne miejsca, jak te pod nosem czy baki. Jeden ruch kciukiem ustawia pięć ostrzy w pozycji wygodnej do przycinania. W przeciwieństwie do tradycyjnych maszynek, w których do tego celu nadaje się wyłącznie skrajne ostrze, nowe rozwiązanie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pozwala użyć wszystkich pięciu. Maszynka spoczywa w dłoni w komfortowej pozycji, nie trzeba jej odwracać ani szukać odpowiedniego kąta golenia.


Kompatybilność z rączkami Gillette® Fusion®

Nowe wkłady Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pasują nie tylko do rączki Wilkinson Sword Hydro Connect ™, ale również do wszystkich rączek Gillette® Fusion®†. Dzięki temu, mężczyźni mają od teraz większy wybór i mogą wypróbować nowe wkłady Wilkinson bez konieczności wymiany rączki. To innowacyjne rozwiązanie, pierwsze takiego typu na rynku.


Ceny:

Cena maszynki systemowej Wilkinson Sword Hydro Connect 5 wynosi 39,99 PLN.
Zestaw 4 wymiennych ostrzy można zakupić w cenie 69,99 PLN.

Produkty są dostępne wyłącznie w sieci drogerii Rossmann.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-07-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES