Nowość dla mężczyzn - Wilkinson Sword Hydro Connect 5: nawilża przy każdym goleniu, chroniąc skórę przed podrażnieniami

<
Gallery image
>
Wilkinson Sword Hydro Connect 5 1
<
Wilkinson Sword Hydro Connect 5 1Wilkinson Sword Hydro Connect 5 2Wilkinson Sword Hydro Connect 5 3Wilkinson Sword Hydro Connect 5 4Wilkinson Sword Hydro Connect 5 5Wilkinson Sword Hydro Connect 5 6Wilkinson Sword Hydro Connect 5 7Wilkinson Sword Hydro Connect 5 8Wilkinson Sword Hydro Connect 5 9
 
>
 
 

Widok świeżo ogolonej twarzy w lustrze stanowi dla mężczyzny prawdziwą przyjemność, jednak sam proces golenia często postrzegany jest jako nieprzyjemny obowiązek - nawet ostrożne prowadzenie maszynki nie oferuje idealnego ogolenia. Wilkinson Sword zrewolucjonizował proces golenia, tworząc maszynkę Wilkinson Sword Hydro Connect 5, która nawilża skórę przy każdym goleniu i zapewnia o 40% mniej tarcia niż pasek nawilżający Quattro Titanium.


Innowacyjna metoda dozowania żelu zapewniająca natychmiastową ochronę i nawilżenie skóry podczas golenia

Główną zaletą wkładu nowej maszynki Wilkinson Sword Hydro Connect 5 jest pojemnik z żelem, który zapewnia natychmiastową żelową ochronę i nawilża skórę podczas golenia. Żel aktywowany jest pod wpływem wody i uwalnia się za każdym razem, gdy włożymy maszynkę pod wodę, co pomaga chronić skórę przed niechcianymi podrażnieniami. Dodatkowo zapewnia on o 40% mniejsze tarcie niż pasek nawilżający w maszynce Wilkinson Quattro™ Titanium. Pojemnik we wkładzie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 napełniony jest żelem z bogatą formułą, którą stworzono z wyselekcjonowanej mieszanki składników, nawilżających skórę podczas każdego golenia. System natychmiastowej ochrony i nawilżenia zapewnia uczucie zadbanej skóry, która jest nawilżona aż do jednej godziny po goleniu.


5 ostrzy Ultra Glide

Wkład nowej maszynki Wilkinson Sword Hydro Connect 5 jest wyposażony w pięć ostrzy Ultra Glide z wbudowanym systemem ochrony skóry Skin Guards, który pomaga kontrolować jej układ pod ostrzami, wygładzając powierzchnię w celu redukcji podrażnień.  Skóra jest nie tylko nawilżona aż do jednej godziny po goleniu, ale również wyjątkowo gładka.


Uchylny trymer

Funkcja Flip Trimmer zastosowana we wkładzie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pozwala na odchylenie pojemnika z żelem, dzięki czemu maszynka goli trudno dostępne miejsca, jak te pod nosem czy baki. Jeden ruch kciukiem ustawia pięć ostrzy w pozycji wygodnej do przycinania. W przeciwieństwie do tradycyjnych maszynek, w których do tego celu nadaje się wyłącznie skrajne ostrze, nowe rozwiązanie Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pozwala użyć wszystkich pięciu. Maszynka spoczywa w dłoni w komfortowej pozycji, nie trzeba jej odwracać ani szukać odpowiedniego kąta golenia.


Kompatybilność z rączkami Gillette® Fusion®

Nowe wkłady Wilkinson Sword Hydro Connect 5 pasują nie tylko do rączki Wilkinson Sword Hydro Connect ™, ale również do wszystkich rączek Gillette® Fusion®†. Dzięki temu, mężczyźni mają od teraz większy wybór i mogą wypróbować nowe wkłady Wilkinson bez konieczności wymiany rączki. To innowacyjne rozwiązanie, pierwsze takiego typu na rynku.


Ceny:

Cena maszynki systemowej Wilkinson Sword Hydro Connect 5 wynosi 39,99 PLN.
Zestaw 4 wymiennych ostrzy można zakupić w cenie 69,99 PLN.

Produkty są dostępne wyłącznie w sieci drogerii Rossmann.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-07-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto