Quattro Titanium - najbardziej zaawansowana maszynka jednorazowa Wilkinson

<
Gallery image
>
Quattro Titanium Wilkonson 1
<
Quattro Titanium Wilkonson 1Quattro Titanium Wilkonson 2Quattro Titanium Wilkonson 3Quattro Titanium Wilkonson 4Quattro Titanium Wilkonson 5Quattro Titanium Wilkonson 6Quattro Titanium Wilkonson 7
 
>
 
 

Quattro Titanium to najbardziej zaawansowana maszynka jednorazowa Wilkinson dla mężczyzn. Łączy w sobie jakość i komfort maszynki systemowej z wygodą maszynki jednorazowej. Dzięki zastosowaniu czterech tytanowych ostrzy golenie może być niezwykle dokładne i przyjemne.


Jakość i komfort użytkowania jednorazówki Quattro Titanium dorównują maszynce systemowej, ale dzięki temu, że jest to maszynka jednorazowa, jest ona niezwykle wygodna w użyciu.

Idealnie gładkie golenie zapewniają cztery tytanowe ostrza na ruchomej główce oraz pasek napinający. Specjalna kratka ochronna minimalizuje podrażnienia. Profilowana gumowa rączka sprawia, że maszynka wygodnie leży w dłoni. 

Maszynka dla mężczyzn Wilkinson Quattro Titanium pielęgnuje i łagodzi podrażnienia. Quattro Titanium posiada pasek nawilżający z aloesem i jojobą, a Quattro Titanium Sensitive – pasek nawilżający z aloesem, witaminą E i B5.


Cena: 19,99 PLN / opakowanie (w sieciach drogeryjnych i hipermarketach).Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-06-2014

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES