Remington DuraBlade - nowa maszynka do golenia i stylizacji zarostu

<
Gallery image
>
Remington DuraBlade 1
<
Remington DuraBlade 1Remington DuraBlade 2Remington DuraBlade 3Remington DuraBlade 4Remington DuraBlade 5Remington DuraBlade 6Remington DuraBlade 7Remington DuraBlade 8Remington DuraBlade 9Remington DuraBlade 10Remington DuraBlade 11Remington DuraBlade 12Remington DuraBlade 13Remington DuraBlade 14
 
>
 
 

Marka Remington wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn dzięki najnowszej golarce DuraBlade, która jest niezastąpiona podczas przycinania, golenia oraz stylizacji zarostu o dowolnej długości, a jej wielką zaletą jest brak konieczności wymiany ostrzy. Urządzenie zostało wyposażone w cztery różne grzebienie do zarostu. Zapewniają one elastyczność przycinania włosów na dowolną długość w sposób równomierny i wygodny, co z pewnością docenią wielbiciele idealnej krótkiej brody oraz wystylizowanego zarostu.


Golarka DuraBlade została zaprojektowana tak, aby używając tylko ostrza zapewnić optymalny efekt golenia dzięki usuwaniu włosów o dowolnej długości i w dowolnym kierunku, a to za sprawą technologii TST umożliwiającej  łatwe golenie z włosem lub pod włos.

Dużą zaletą golarki jest jej wielofunkcyjność, ponieważ w jednym prostym kroku pozwala przejść od pełnej brody do ogolonego wyglądu, co znacznie oszczędza czas, ponieważ można jej używać bezpośrednio na długiej brodzie i uzyskać efekt twarzy bez zarostu! Dodatkowo może być używana na mokro jak i na sucho z wybranym kosmetykiem do golenia.

Wytrzymałość, szybkość i precyzyjność działania oraz wszechstronność i ergonomiczny kształt DuraBlade zapewne spotkają się z dużym uznaniem każdego mężczyzny.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 28-09-2017

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto