Tu za dużo, gdzie indziej za mało... Czyli męskie problemy z tkanką tłuszczową i nie tylko...

Nadmiar tkanki tłuszczowej to nie tylko problem kobiet. Mężczyźni bardzo często, a nawet częściej niż kobiety, zwracają uwagę na nadmiar odłożonego tłuszczyku. Najczęściej spotykanym problemem jest zbyt duży brzuch, a także tak zwane boczki, gdzie u panów najbardziej odkłada się tkanka tłuszczowa. Lecz nie tylko, oprócz tych okolic, jej nadmiar znajdujemy na rękach, ramionach, udach i pośladkach. Często panowie wszędzie mają jej za dużo. Z tym jednak możemy sobie poradzić w taki czy inny sposób. Ale co zrobić gdy gdzie indziej jest za mało? I teraz już nie jest bynajmniej mowa o tkance tłuszczowej... Zadajmy sobie w takim razie pytanie czy rozmiar ma znaczenie...? Rozmiar penisa. Jedni twierdzą, że nie, gdyż mówią, że nie liczy się rozmiar, ale technika, inni zaś ripostują, że wszyscy, którzy tak mówią mają po prostu małego penisa. No cóż... Wpływu na to nie ma nikt oprócz natury. Ale nie do końca. Bo zarówno chęć pozbycia się tkanki tłuszczowej nie polega teraz tylko na ekstremalnej diecie i codziennych ćwiczeniach na siłowni, tak jak i akceptacja niezbyt okazałych rozmiarów penisa nie są już walką z wiatrakami.


Nadmiar tkanki tłuszczowej

Tkanka tłuszczowa znajduje się głównie w warstwie podskórnej (wzmacnia i nadaje skórze elastyczność) oraz otacza niektóre narządy wewnętrzne – pełni zatem funkcję ochronną. Komórki tłuszczowe uwalniają tłuszcz, jako materiał energetyczny dla procesów oddychania komórkowego, w miarę zapotrzebowania organizmu (tkanka tłuszczowa jest również materiałem zapasowym). Poza magazynowaniem tłuszczów, tkanka tłuszczowa pełni rolę warstwy termoizolacyjnej dla organizmu oraz ochronnej dla niektórych narządów, a także funkcję gruczołu wydzielania wewnętrznego.

W przypadku mężczyzn optymalna ilość tkanki tłuszczowej w organizmie waha się od 9 do 18%. Z uwagi na inny układ hormonów w organizmie (większe stężenie androgenów -hormonów męskich o budowie sterydowej) u przedstawicieli płci męskiej, najczęściej mężczyźni narażeni są na otyłość brzuszną. Gdy masa ciała przekracza 165% wskazanej do wzrostu, w organizmie ma miejsce gwałtowny spadek testosteronu, który może przyczynić się do problemów z łysieniem, utraty masy mięśniowej oraz spadku sprawności seksualnej. Nadmiar tkanki tłuszczowej wiąże się również z narażeniem organizmu na rozwój nadciśnienia tętniczego, miażdżycy, cukrzycy i obniżenia wydolności nerek.

Wraz z wiekiem spowolnieniu ulegają procesy przemiany materii – zwiększanie się zawartości tkanki tłuszczowej głównie na brzuchu jest naturalnym procesem. Szczególnie narażeni na problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej są mężczyźni po 50. roku życia. Mówi się, że predyspozycja do jej odkładania wiąże się również z naszymi genami, co nie oznacza, że jesteśmy skazani na taką zależność, a jedynie bardziej do niej skłonni. Jednak o ile nie mamy wpływu na nasze geny, to nasz styl życia możemy odpowiednio zmodyfikować.

Androgeny są również odpowiedzialne za odkładania się tkanki tłuszczowej w okolicach pasa barkowego i klatki piersiowej. W takich sytuacjach należy zastosować – wraz z odpowiednią dietą i ćwiczeniami – zabiegi redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej brzucha.

Na pozbycie się tkanki tłuszczowej u mężczyzn jest wiele bardziej lub mnie sprawdzonych sposobów. Diety, ćwiczenia, codzienne wizyty w klubach fitness i odmawianie sobie takich przyjemności jak piwko czy mocniejszy alkohol. Oczywiście to wszystko ma bardzo duży wpływ na pozbycie się zbędnych obfitości tu i ówdzie, ale czy tylko... Warto więc wypróbować nowe metody wspomagające wszystkie te wyrzeczenia...

MedContour Medical - to urządzenie łączące działanie ultradźwięków i drenażu limfatycznego. Zabieg nieinwazyjny i bezbolesny zmniejszający objętość tkanki tłuszczowej, leczący cellulit i pozbawiający obrzęków.
Rezultat widoczny już po pierwszej sesji i kumulujący się wraz z każdym następnym zabiegiem.
Obszary poddawane zabiegowi:
- brzuch
- biodra
- pośladki
- ramiona
- uda
- "boczki"
- fałd podłopatkowy


Zeltiq - urządzenie wykorzystujące technologię kriolipolizy czyli wrażliwości komórek tłuszczowych na niską temperaturę.
Zabieg jest bezpieczny i całkowicie nieinwazyjny, modeluje sylwetkę. Jest alternatywą dla liposukcji.

Obszary poddawane zabiegowi:
- "boczki"
- brzuch
- podbrzusze
- uda
- sutki u mężczyzn

Końcówka Coolfit – precyzyjnie wymodeluje najtrudniej dostępne do tej pory miejsca jak: nogi, ramiona i wewnętrzna strona ud a także plecy i brzuch.

Kliknij i dowiedz się więcej:
http://www.klinikaambroziak.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/medcontour-medical
http://www.klinikaambroziak.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/coolsculpting-firmy-zeltiq
http://www.klinikaambroziak.pl/oferta/polecamy/coolfit-zeltiq-wieksza-precyzja-w-modelowaniu-konturu-ciala
http://www.klinikaambroziak.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/coolsmooth-zeltiq-pozegnaj-na-zawsze-niepotrzebne-faldki

Zabiegi te oferuje www.klinikaambroziak.pl


Rozmiar ma znaczenie...

Według badań statystycznych ponad 90% procent mężczyzn jest niezadowolonych z wymiarów prącia i chciałoby jego zmiany - wydłużenia i poszerzenia. Wydłużenie prącia jest możliwe - procedura ta jest stosunkowo rzadko wykonywana. Jest ona dość ryzykowna, ponieważ polega na przecięciu więzadła wieszadłowego, które jest odpowiedzialne za stabilność narządu podczas wzwodu, czyli podczas współżycia. Niestabilność często utrudnia lub nawet uniemożliwia stosunek, dlatego zabieg ten wykonywany jest w sytuacjach skrajnych, kiedy mamy do czynienia z narządem patologicznie małym (mikropenis). U mężczyzn z otyłością brzuszną, posiadających nadmiar tkanki tłuszczowej  możliwe jest wykonanie liposukcji wzgórka łonowego, co optycznie spowoduje odsłonięcie kilku centymetrów prącia zagłębionych w fałdach tkanki tłuszczowej.

Powiększenie obwodu prącia jest obecnie najczęściej wykonywanym zabiegiem estetycznym. Zabieg powinien wykonywać tylko i wyłączenie lekarz mający duże doświadczenie w tym zakresie. Najlepiej jeśli jest to urolog, który w codziennej pracy zajmuje się męskimi narządami płciowymi. Po drugie każdy preparat podany do ciała musi być oficjalnie zarejestrowany (zbadany pod względem skuteczności i bezpieczeństwa stosowania u człowieka).
Zabieg ten podzielić możemy na dwie grupy w zależności od rodzaju stosowanego preparatu: tłuszcz własny pacjenta lub wypełniacz naturalny (kwas hialuronowy), bardzo bezpieczna procedura, trwająca 20-30 minut, bezbolesna, wykonywana w gabinecie lekarskim w znieczuleniu miejscowym. Kwas ma odpowiednie właściwości, maksymalnie zbliżone do tkanek sąsiadujących. Preparat jest zarejestrowany w krajach Unii Europejskiej jako środek do plastyki narządów płciowych.

Zabieg ten wykonuje się głównie u mężczyzn, którym zależy na poprawie jakości życia seksualnego

W Klinice Ambroziak opracowano najnowocześniejszy obecnie sposób podawania preparatu kwasu hialuronowego polegający na iniekcji wypełniacza tylko po bocznych stronach trzonu prącia, co maksymalnie zwiększy elipsę jego przekroju, a ma znaczący wpływ na zwiększenie doznań.

Kliknij i dowiedz się więcej:
http://www.klinikaambroziak.pl/oferta/urologia-i-andrologia/powiekszanie-obwodu-pracia

www.klinikaambroziak.plAutor: Redakcja
Data publikacji: 08-12-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES