Wilkinson Xtreme3 Refresh - najnowsze maszynki z zapachową rączką

<
Gallery image
>
Wilkinson Xtreme3 Refresh 1
<
Wilkinson Xtreme3 Refresh 1Wilkinson Xtreme3 Refresh 2
 
>
 
 

Najnowsze maszynki Wilkinson Xtreme3 Refresh to świeżość na wyciągnięcie ręki! Ich zapachowa rączka jest nasączona mentolem, który zapewnia poczucie świeżości podczas golenia. Dodatkowo, trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce dopasowujące się do powierzchni skóry zapobiegają zacięciom i sprawiają, że golenie może być przyjemne!

Większość mężczyzn postrzega golenie, jako uciążliwy i nieprzyjemny obowiązek. Podrażniona skóra czy zacięcia to główne przyczyny stresu związanego z goleniem. Odpowiedzią Wilkinson jest maszynka Xtreme3 Refresh, która sprawia, że golenie może być przyjemne. Najnowsza maszynka Wilkinson zapewnia poczucie świeżości podczas golenia i pielęgnuje skórę redukując podrażnienia niemal do zera.

Świeżość na wyciągnięcie ręki!

Maszynki Xtreme3 Refresh posiadają zapachową rączkę nasączoną mentolem. Zapach ten daje poczucie świeżości i orzeźwienia podczas golenia. Pozytywna energia na cały dzień gwarantowana! Dodatkowo, dwa paski nawilżające z witaminą E pielęgnują skórę pozostawiając ją świeżą i gładką.

Komfort golenia

Najlepsza jednoczęściówka Wilkinson - Xtreme3 Refresh, została stworzona specjalnie dla mężczyzn, którzy cenią sobie dokładność i komfort golenia. Trzy elastyczne ostrza na ruchomej główce gwarantują dokładność golenia i zapobiegają zacięciom. Z kolei, lekka rączka z gumowanym uchwytem zapewnia stabilne i pewne golenie.


Maszynki Wilkinson Xtreme3 Refresh dostępne są w dwóch rodzajach opakowań:
Xtreme3 Refresh; 3+1 gratis; cena: 14,99 PLN
Xtreme3 Refresh; 6+2 gratis; cena: 24,99 PLNAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 07-07-2011

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności