Erdem - kolekcja damska jesień-zima 2015/16

Młody projektant Erdem Moralioglu, od kilku sezonów czaruje nas sposobem w jakim wykorzystuje motywy kwiatowe. W kolekcji jesień-zima 2015/16 florystyczne wzory przeplatają się z misternymi haftami oraz cętkami. Głównym elementem kolekcji są sukienki, dopasowane w talii, z głębokimi dekoltami, koronkowe, idealnie dopasowane, zwiewne, ażurowe ze skóry, bogate w marszczenia, z długimi rękawami i bardzo skromnie wyciętymi dekoltami czy też dla grzecznej dziewczynki z kołnierzykiem pod szyją.


Istny misz-masz. Kobieta, którą kreuje Moralioglu, nie ma lekko. Musi odnaleźć się w surrealistycznych ubraniach, chociaż nie pozbawionych uroku i elegancji. Obok wariacji na temat sukienek w kolekcji pojawiły się cieniowane płaszcze, spódnice szyfonowe zestawione z prostymi golfami, postrzępione wykończenia w kostiumach z tweedu oraz płaszcze i kostiumy ze skóry leoparda.

Niewinna dziewczęcość połączona z wyrafinowaną kobiecością. To zdecydowany krok do przodu – kojarzona z marką delikatność i kobiecość nabrała awangardowego charakteru.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności