"A Dangerous Invitation" - niebezpieczne zaproszenie od Fendi

Film "A Dangerous Invitation" to wyjątkowo mroczna i trzymająca w napięciu historia, promująca kolekcję domu mody Fendi na sezon jesień-zima 2013/14, której autorem jest sam Karl Lagerfeld.


Mistrz Karl do udziału w swoim przedsięwzięciu zaprosił niewątpliwie swoje muzy: modelki Carę Delevigne i Saskię de Brauw, modela Tonino Berardo, Sébastiena Jondeau - swojego wieloletniego ochroniarza i asystenta, który w tym sezonie został twarzą najnowszej kolekcji Karla Lagerfelda oraz Lady Amandę Harlech powszechnie uważana za muzę projektanta jednak sama zainteresowana stanowczo temu zaprzecza.

"Ludzie myślą o mnie w sposób bardzo stereotypowy: dodatek, uprzywilejowana muza wielkiego projektanta. Muzy były inspiracją - przychodziły i odchodziły, one nic nie robiły. Nie nazwałabym siebie muzą, wiem co należy do moich obowiązków i wiem, że w wielu kwestiach podejmuję zdecydowane działania" - Harlech wyjaśniała w wywiadzie dla The Independent.

Film "A Dangerous Invitation" utrzymany jest w konwencji thrillera lub jak kto woli kryminału godnego każdej powieści Agathy Christie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności