adidas Originals by Jeremy Scott jesień-zima 2013/14

Jeremy Scott kolejny raz projektuje dla adidas Originals i ponownie zachwyca! Kolorowa i odlotowa kolekcja na sezon jesień-zima 2013/14 pełna jest znaków rozpoznawczych charakterystycznych dla twórczości światowej sławy projektanta. Jak zwykle nie brakuje kolorowych skrzydeł, misiów, kwiatów i zaskakujących printów.


Projekty Jeremy’ego Scotta dla adidas Originals są jedyne w swoim rodzaju i prezentują unikalną wizję mody. A jaka ona jest? Barwna, zaskakująca i zabawna. Jeremy Scott jak nikt inny potrafi bawić się trendami tworząc pozytywne i nieoczywiste połączenia. Najnowsza kolekcja dla adidas Originals to unisexowa i wybuchowa mieszanka popartu, oryginalnych printów i ciekawych krojów.

W kolekcji jesień-zima 2013 znajdziemy cała gamę ubrań oraz butów. Najnowsze projekty Jeremiego Scotta przenoszą nas w iście bajkowy świat. Printy szachownicy niczym z Alicji w Krainie Czarów Tima Burtona, kwiaty, barokowe, bogate w złote elementy grafiki, jaskrawe, i co zaskakujące, wesołe moro, z pewnością zdobędą uznanie fanów twórczości projektanta. Kolekcję uzupełniają nowe odsłony kultowych już modeli Wings i Instinct Hi. O 10-letniej kolaboracji Jeremiego Scotta z adidas Originlas przypomina wskrzeszony przez projektanta motyw dolarów, widoczny tym razem na modelu JS Wings 2.0.

Pełna kolekcja adidas Originals by Jeremy Scott jest dostępna w sklepie internetowym adidas: www.adidas.pl/shop

Produkty z kolekcji są również dostępne w sklepie WorldBox w CH Arkadia w Warszawie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności