Alber Elbaz for Lancôme Hypnôse Show

O współpracy Alberta Elbaza z marka kosmetyczna Lancôme pisaliśmy już niejednokrotnie. Kolekcja Alber Elbaz for Lancôme trafi do sklepów 15 czerwca, a w sieci pojawiła się pełna wersja filmu promującego niezwykłą paryską kolaborację. Motywem przewodnim kolekcji są kolorowe, wytłaczane, ikoniczne, pomieszane wzory. Kształt opakowania masakry kojarzył się projektantowi z ciałem kobiety, a dodatkowo widząc poprzednie kosmetyki Lancôme: Hypnose Drama, Hypnose Doll Lashes, Hypnose Star i Définicils, o bardzo regularnej formie, postanowił zrobić coś zgodnego z jego ideą – wprowadzić dużo kolorów i wzorów, co zauważalne jest w filmie promującym kolekcję.


Projekty Albara Elbaza koncentrują się na oczach, co było jego własną decyzją.

"Podczas pokazów spędzam czas za kulisami, ale kiedy wychodzę pod koniec widzę tylko oczy ludzi skierowane w moją stronę.” - wyznał Elbaz.

Jak przystało na dyrektora kreatywnego domu mody Lanvin film prezentuje nam z artystycznym rozmachem pokaz mody, gdzie miejsca w pierwszym rzędzie zajmują redaktorzy mody i z ekscytacją w oczach przyglądają się modelkom ubranym w kreacje Alberta, a następnie dzielą się swoją radością na portalach społecznościowych.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności