Alberta Ferretti - kolekcja jesień-zima 2015/16

Córka krawcowej i jedna z największych włoskich projektantek - Alberta Ferretti to mistrzyni romantycznej i ultra kobiecej mody. Dorastała w otoczeniu barwnych tkanin, nici i maszyn do szycia. Jej początkowa niechęć do szycia i projektowania z czasem przerodziła się wielką pasję.  Rozpoznawalny styl Projektantki w postaci romantycznych sukien, dramatycznych drapowań, zdobnych dekoltów i misternych wykończeń znalazł odzwierciedlenie w najnowszej kolekcji.


Kolekcja Alberta Ferretti jesień-zima 2015/2016 zachwyca detalami i nietypowymi łączeniami, jak również barokowymi ornamentami czy romantycznym boho. Projektantka proponuje nam całą gamę szyfonowych, romantycznych sukien, dramatycznych drapowań, zdobnych dekoltów i misternych wykończeń. Charakterystyczne dla stylu Ferretti skręcenia tkanin, zakładki i obfite drapowania możemy podziwiać w sukniach i sukienkach, zarówno tych na co dzień, jak i propozycjach koktajlowych i wieczorowych. Na chłodniejsze dni Alberta przygotowała eleganckie peleryny z futrzanymi kołnierzami, płaszcze z futrzanymi kapturami oraz moherowe swetry zdobione misternymi koronkami. Paleta kolorystyczna to przede wszystkim polaczenie bieli i czerni. wzbogacone o czerwień, bordo, brąz i zieleń.

Zmysłowości i erotyzmu kreacjom dodają delikatne, przeźroczyste tkaniny, jak szyfon, tiul, aksamit i jedwab. Aktualna kolekcja to kwintesencja kobiecości i zmysłowości.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności