Alberta Ferretti - kolekcja na sezon wiosna-lato 2014

Alberta Ferretti to jedna z największych włoskich projektantek. Dom mody założyła wraz z bratem Massimo. Wchodzi ona w skład Aeffe S.p.A., podobnie jak Philosophy - linia dla nastolatków, Velmar - produkcja strojów plażowych i bielizny oraz Pollini - firma obuwnicza. Jej rozpoznawalny styl, który słynie z romantycznych sukien, dramatycznych drapowań, zdobnych dekoltów i misternych wykończeń znalazł sobie wiele wielbicielek.


W kolekcji wiosna-lato 2014 projektantka zrezygnowała z wysublimowanej kobiecości stawiając tym samym na dziewczęcość i folklor, który zapożyczyła ze stylu swojego ukochanego Peru oraz rodzimego południa Włoch. Lekko, kwieciście i w żywych kolorach. Takie są właśnie wiosenno-letnie propozycje Ferretti. Uwodzą kwiatami i niewinnością bieli, którą projektantka zestawia z nasyconymi energią i optymizmem barwami oraz wyjątkowo kobiecymi fasonami. Od zwiewnych propozycji na upalny dzień, przez te kolorowe, podszyte nieco etnicznym duchem, aż po zmysłowe szyfonowe i koronkowe sukienki.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności