Altuzarra - kolekcja wiosna-lato 2014

Joseph Altuzarra jest jednym z najbardziej obiecujących designerów młodego pokolenia. W 2011 roku został laureatem prestiżowej nagrody CFDA/Vogue Fashion Fund. Na stałe mieszka w Nowym Jorku, gdzie pracuje nad warsztatem i rozwija firmę. Podobnie jak jego przyjaciel Alexander Wang, Altuzarra skutecznie zmienia amerykańską modę, podążając własną ścieżką i zaskakując oryginalnymi rozwiązaniami.


W kolekcji wiosna-lato 2014 młody projektant postawił na elegancję w prostej formie. Proste i bezpretensjonalne ubrania do codziennego użytku zostały stworzone z myślą o kobiecie pracującej, ceniącej sobie nowoczesność i klasykę w jednym. Projektant postarał się aby jego kolekcja była subtelna i ekskluzywna. Eleganckie, a niekiedy bardzo seksowne propozycje utrzymane zostały w stonowanych kolorach. Dominuje biel, odcienie czerwieni, czerń i szarość.

Koszule w niejednej odsłonie, spódnice o sportowej linii i lekkie sukienki o prostych formach tworzą kombinację idealną na co dzień. Niedbały szyk - oto na co stawia Altuzarra. Ale tylko z pozoru niedbały. Krótkie żakiety mają ręczne hafty, a propozycje na wieczór wabią metalicznymi wstawkami i kryształkami. Dużo tu zabawy długościami, mieszania tkanin błyszczących z matowymi, frędzli i sznurków.

Joseph Altuzarra stworzył nowoczesną kolekcję, która nie nawiązuje do aktualnych trendów, ale kreuje nowe kierunki w modzie.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności