Andrej Pejic w albumie "Personal Projekt"

Androgeniczny model Andrej Pejic, muza Jeana Paula Gaultiera, pojawił się już wiele razy w prestiżowym, francuskim wydaniu Vogue, a także został wybrany Męskim Modelem Roku. Kontrowersyjna uroda Andreja sprawiła, że odniósł spektakularny sukces, ale także naraża go na nieustanne ataki.

"Moja filozofia to nieprzebieranie w propozycjach i praca nad każdym zleceniem. Lubię nowe wyzwania. Jednak gdy jestem proszony o nagie zdjęcia, zawsze odmawiam. Służę pięknu, a nie pornografii. Wiele osób uważa, że jestem bardzo zmysłowy, pozostając tajemniczy." - wyznaje Andrej.

Pejic ciężko pracuje nad zachowaniem kobiecego wyglądu. Musi przestrzegać specjalnej diety i nie może ćwiczyć, żeby jego ciało nie nabrało masy mięśniowej. Zależy mu, aby jak najdłużej zachować obecny wygląd. Tym razem do współpracy zaprosił go fotograf wyspecjalizowany w tradycyjnych, kobiecych i męskich aktach Mariano Vivianco. Personal Projekt to album wydany w limitowanym nakładzie, w którym znajdziemy cykl fotografii z udziałem modela. Obok 21-latka pojawiają się m.in. roznegliżowani Anne Vyalitsyna, Melodie Monrose, Sara Sampaio, Caio Cesar oraz Garrett Neff. Zdjęcia ukazują piękno ludzkiego ciała i zachodzące miedzy nimi relacje. Niezwykle erotyczne i zmysłowe są w stanie pobudzić ludzką wyobraźnię.


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności