Anja Rubik for Samsung Galaxy S4

Topowa polska modelka Anja Rubik wystąpiła w kolejnej niezwykłej, ekskluzywnej sesji zdjęciowej dla kultowego magazynu Vogue, w której udowadnia, iż jest profesjonalną modelką na światowym poziomie. Anja w punkrockowych stylu reklamuje telefony Samsung Galaxy S4.


Podczas wystawy "The Costume Institute’s exhibition Punk: Chaos to Couture" w The Metropolitan Museum of Art nieco odmieniony smartfon Galaxy S4 pokazano przedstawicielom świata mody. Na potrzeby najnowszej kampanii reklamowej Anja Rubik odegrała rolę stylowej punk girl, odkrywając przed nami, nieznane dotąd, modne oblicze smartfonu Samsung Galaxy S4. W projekcie wykorzystano ubrania Givenchy, Thom Browne, Moschino, Eddie Borgo i Balmain.


 


 


 


Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności