Anja Rubik i Sasha Knezevic w świątecznej kampanii Apart

Ośnieżone choinki, piękne, zimowe wzory wymalowane przez mróz na szybach, ciepły blask rozgrzanego do czerwoności kominka, urok przytulnych, drewnianych wnętrz. Święta spędzone w polskich górach. Niepowtarzalne. Nieskazitelne. Niezapomniane. Klasyczny, rustykalny wystrój górskiej chaty, przełamany eleganckimi, wysmakowanymi stylizacjami. To nie Aspen, to Zakopane! Magiczny świat zaklęty w kadrach najnowszej sesji zrealizowanej dla Apart – powstały zarówno wspaniałe zdjęcia, jak i urzekający świąteczną atmosferą spot telewizyjny. Tak jak w ubiegłym roku słynna para stanęła przed obiektywem Marcina Tyszki, a stylizacjami zajęła się najpopularniejsza polska stylistka, Agnieszka Ścibior.


Konwencja również się nie zmieniła - znów na zdjęciach królują piękni ludzie obdarowujący się prezentami w domowym zaciszu. Sesja zdjęciowa promująca najnowszą, świąteczną kolekcję Apart z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica to już czwarta realizacja topowego małżeństwa świata mody dla marki. Wyjątkowym gościem na planie był piesek pary – uroczy Charlie, który pozował z Anją i Sashą do jednego ze zdjęć.

Kampania prezentuje szeroki wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów. Na uwagę zasługuje debiut w sesji szwajcarskich zegarków Albert Riele – nowości w ofercie Apart.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności