Anja Rubik nową ambasadorką szampana Dom Pérignon

Polska modelka Anja Rubik jest jedną z czołowy top modelek. Od dwóch lat prestiżowy portal modowy models.com tworzący najbardziej obiektywne rankingi modelek umieścił Anję w rankingu ikon modelingu - Industry Icons. Modelka może się również pochwalić się 14. miejscem w rankingu Forbesa dla najlepiej zarabiających modelek. Polka promuje zapachy luksusowej marki kosmetycznej Yves Saint Laurent, a także perfumy marek Salvatore Ferregamo i Elie Saab. W sezonie jesienno-zimowym została twarzą  Ralph Rucci, Gucci, Anthony Vaccarello, Massimo Dutti, Mango oraz BLK DNM.


Polska blond piękność nie spoczęła jednak na laurach. Anja została ambasadorką Dom Pérignon. Dom Pérignon to jedna z najlepszych i jednocześnie najlepiej rozpoznawalnych marek segmentu premium pośród producentów luksusowych szampanów. Z pewnością powodem takiego stanu rzeczy jest też fakt, iż Dom Pérignon był pierwszym szampanem w historii. Sposób na jego produkcję wynalazł w XVII wieku benedyktyński mnich, od nazwiska którego zaczerpnięto nazwę ekskluzywnej marki.Dom Pérignon jest szampanem typu vintage, co oznacza, że wszystkie winogrona użyte do produkcji pochodzą z tego samego rocznika. Produkcja odbywa się jedynie w tych latach, w których producent uznaje, że winogrona są wystarczająco wysokiej jakości.

Nic wiec dziwnego, żee producent kultowego trunku zaprosił do współpracy polską modelkę. Na zdjęciach Rubik ma na sobie suknie autorstwa Iris van Herpen, zaprojektowane na potrzeby projektu "Dom Pérignon Metamorphosis by Iris van Herpen", którego własnie Anja jest twarzą. Holenderska projektantka stworzyła nie tylko sukienki dla Rubik, ale również butelkę, podstawkę oraz pudełko dla Dom Pérignon Vintage 2004.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności