Anja Rubik w jubileuszowej kampanii Apart "Pearl Anniversary"

Z okazji swojego perłowego jubileuszu marka Apart przygotowała niepowtarzalna kampanię jubileuszowej kolekcji "Pearl Anniversary" z udziałem top modelki Anji Rubik. To już szósta odsłona współpracy Anji z marką Apart. Wcześniej top modelka reklamowała kolekcje regularne i okolicznościowe - ślubną i świąteczną.


Rok 2013 jest rokiem pereł w Apart – w nawiązaniu do jubileuszu 30-lecia, a także z zachwytu nad perłami i ich olśniewającą urodą. Perły to ponadczasowo piękne, nieustająco eleganckie, pełne subtelnego blasku. Od trzydziestu lat doskonałość pereł eksponuje w swoich kolekcjach Apart. Początki sięgają 1977 roku, kiedy to Adam Rączyński otworzył swój pierwszy zakład jubilerski. W 1983 roku połączył siły ze swoim bratem, Piotrem Rączyńskim. Decyzja ta przyniosła firmie rozwój, napędzany pasją, determinacją i potrzebą tworzenia rzeczy pięknych. Współpraca okazała się tak owocna, że jej efekty przekroczyły najśmielsze marzenia. Apart stał się jubilerską potęgą, a także ambasadorem luksusowego zegarmistrzostwa. Dziś, po 30 latach, bracia Rączyńscy mogą z dumą spojrzeć wstecz, obchodząc swój okrągły, perłowy jubileusz współpracy. Patrzą też z optymizmem w przyszłość, snując nowe, śmiałe plany.


Własnie z tej okazji powstała wyjątkowa kampania z udziałem ambasadorki Apart. Podczas realizacji sesji filmowych i zdjęciowych inspiracje czerpano z estetyki, a także unikalnego klimatu lat 60. Zamiarem było wydobycie swoistego ducha tamtych wspaniałych lat, z mocnym akcentem naszych czasów. Zdjęcia zostały nakręcone w Hiszpanii, w Barcelonie i jej okolicach, we wnętrzu przepięknego domu ze wszystkimi meblami, dodatkami i akcesoriami z tamtej dekady. W sesjach Anja występuje na tle autentycznych pereł designu użytkowego i architektury lat 60., prezentując najnowszą kolekcję pereł od Apart, która komplementuje jej ikoniczną, przełamującą konwencję sesji urodę.

Autorem olśniewającej sesji zdjęciowej z udziałem modelki jest Marcin Tyszka, spot wyreżyserował i nakręcił Arkadiusz Tomiak. Stylizacje przygotowała Agnieszka Ścibior, fryzury - Kacper Rączkowski, a make-up Georgi Sandev.Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności