Anthony Vaccarello - kolekcja wiosna-lato 2016

Anthony Vaccarello znany jest ze swoich ultrakobiecych kolekcji, a na wiosnę i lato 2016 zdecydował się na więcej casualu. Inspiracją najnowszej kolekcji była muza i przyjaciółka projektanta - Anja Rubik. Na sukienkach i bluzach wykonanych ze specjalnie zaprojektowanego materiału zostało nadrukowane zdjęcie Anji wykonane przez artystkę Collier Schorr. Flagowy produkt projektanta, jakim jest suknia z dużym rozcięciem eksponującym nagie biodro, została wypromowana właśnie przez Anję. Dlatego w tej kolekcji nie mogło zabraknąć podobnych projektów.


W kolekcji pojawiły się również krótkie asymetryczne spódniczki, topy oraz kurtki typu bomber w stylu militarnym, transparentne koszule i jedwabne sukienki pokryte przezroczystą powłoką z szyfonu wyszytego połyskującymi elementami oraz wąsie jeansy z wysokim stanem zestawione z białymi koszulami. Bardzo seksownym elementem jest złote koło, dzięki któremu drapuje tkaninę w strategicznych punktach oraz odsłania sporo ciała.

Po raz pierwszy projektant pokazał autorskie dodatki m.in.: małe, skórzane torebki na ponacinanych paskach.
Autor: Edyta Pawlak

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności